Kupa Papara, Kasım ve Aralık ayında 30 bin TL ödül havuzu ile geliyor

Esporseverleri yepyeni bir heyecana dahil eden ve 80.000₺ ödül havuzu, Papara Metal Card sürprizleri ile duyurulan Kupa Papara, Eylül ayı itibariyle başlamıştı.

Her ay gerçekleşecek olan turnuvalar serisinde birbirinden değişik oyunlar yer alacağını geçtiğimiz süreçte paylaşan Papara, Eylül ayında FIFA 21, PUBG ve PUBG Mobile oyunları ile karşımıza çıkmış, ve daha sonrasında bu macera, ZULA ve Mobile Legends: Bang Bang mücadeleleri ile devam etmişti.

Ekim ayının arkasından vitesin arttığı Kupa Papara mücadelesinde bir sonraki turnuva PUBG Mobile adasında gerçekleşecek!

30.000 TL ödül havuzu!

Kasım ayı sonunda başlamış olacak olan Kupa Papara PUBG Mobile mücadelesi için kayıtlar başladı. Aralık ayında final canlı yayınları ile seyircilerle buluşacak olan ve 30.000₺ ödül havuzu yer edinen Kupa Papara PUBG Mobile turnuvasına katılmak için son gün 28 Kasım!

30 Kasım tarihinde Kupa Papara adası üstünde PUBG Mobile uçağı havalanacak. Grup elemelerinin arkasından turnuvanın final aşaması ise, 25-26 Aralık tarihlerinde saat 19:00’da başlayıp iki gün süresince canlı olarak twitch.tv/kupapapara ekranlarına gelecek.

Şampiyonların madalyası: Papara Metal Card 

Papara hesabı olup turnuvaya dahil olan her insanın katılabileceği Papara Metal Card çekilişine PUBG Mobile’da Aralık ayı finallerinde ilk 3’e girmeyi başaranlar da katılabilecek. Papara Metal Card, Türkiye’nin ilk ve tek ön ödemeli metal kartıdır.

Kayıtlar kupapapara.com’da!

Kupa Papara serüvenine katılmak ve amansız mücadelenin yanı sıra ödüllerin ve avantajların sahibi olmak istiyorsan durma, kupapapara.com adresine gir ve derhal kayıt ol! Papara’daki yüzlerce işlemde olduğu benzer biçimde turnuvaya katılmak da tamamen parasız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz