Red Bull Flick 2021 Türkiye'de şampiyon ALPARTAY

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvalarından kabul edilen Red Bull Flick’te yeni şampiyon belli oldu. Yenilenen 8 haritası ve ‘Yükselmeye hazır ol’ temasıyla oyun tutkunlarına hususi bir edinim yaşatmak için yola çıkan Red Bull Flick 2021’in Türkiye Finali, Yapı Kredi Bomontiada Babylon’da gerçekleştirildi. Amatörden profesyonele tüm oyunseverlerin, yılların eskitemediği CS:GO’da 2’ye2 formatında savaşım ettikleri turnuvada 16 ekip play-off turunda savaşım verdi.

Yapı KrediPlay, TurkNet, AGON by AOC ve HyperX partnerliğinde meydana gelen Red Bull Flick’te Ahmet ‘Jaex’ Taylan Akgündüz ve Alpar ‘Lordlpar ’Övünç Öztürk’ün ekibi ALPARTAY, 2021Türkiye şampiyonu oldu.

‘Helsinki’de de aynı başarıyı göstermeyi istiyoruz’

Finalde bundan önceki şampiyonu yenebildikleri için neşeli bulunduğunu söyleyen Ahmet ‘Jaex’ Taylan Akgündüz, “Final maçına kazanacağımızı inanarak çıktık. Bilhassa Alpar dostum fazlaca umutluydu. Aslen onun bu düşüncesi yardımıyla kazanacağımıza inanarak başladım bu turnuvaya. Finalde de güzel oynadığımızı düşünüyorum. İlk kez yurt dışına çıkacağımız için heyecanlıyız. Helsinki’de de aynı başarıyı göstermeyi istiyoruz” diye konuştu.

Alpar ‘Lordlpar’ Övünç Öztürk ise “Hakikaten fazlaca çalıştık ve Red Bull Flick’te şampiyon olduk. Ülkemizi temsil edecek olmak gurur verici” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz