Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvalarından kabul edilen Red Bull Flick, yeni şampiyonunu arıyor. Yenilenen 8 haritası ve ‘Yükselmeye hazır ol’ temasıyla oyun tutkunlarına hususi bir tecrübe yaşatmak için yola çıkan Red Bull Flick’te 3. hafta sonunda play-off’a yükselen takımlar belli oldu. Amatörden profesyonele tüm oyun severlerin, yılların eskitemediği CS:GO’da 2’ye 2 formatında savaşım ettikleri turnuvada 5 çevrim içi eleme turunun üçüncüsünde cat9 birinciliğe ulaştı.

Red Bull Flick rüzgarı İzmir ve Adana’da esecek 

Yapı Kredi Play, TurkNet ve AGON by AOC partnerliğinde meydana gelen, ekip arkadaşı ile birlikte hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin kıyasıya mücadelesine sahne olan Red Bull Flick’te; kent elemelerinin 3. haftası sonuçlandı. İstanbul kent elemesinde Fellina ekibi, Konya kent elemesinde ise ZEROZONE 3 ekibi adını play-off turuna yazdırdı. Toplam 16 eleme turunun yaşanacağı dev şampiyonada sıradaki elemeler 26 Eylül tarihinde İzmir ve Adana’da gerçekleşecek. Bu iki şehirde ve bir çevrim içi elemede başarı göstermiş olan 3 ekip play-off’lara gitmeye hak kazanacak.

Profesyoneller TurkNet Invitational Turnuvası’nda karşı karşıya geliyor

Kent elemelerinin olanca hızıyla sürdüğü Red Bull Flick’te bir taraftan da ustalaşmış oyuncular için düzenlenen TurkNet Invitational Turnuvası devam ediyor. Birçok ustalaşmış oyuncunun savaşım verdiği şampiyona, Red Bull’un Twitch kanalı twitch.tv/redbulltr’den canlı yayınlanıyor. Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz