Klavye tuşlarının amansızca aşındığı, taktik ve koordinasyonun oyunculara zaferi getirmiş olduğu efsaneleşmiş oyun FIFA 21’e veda Casper ve Intel’den geliyor. Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın ve Intel’in FIFA severler için ortaklaşa düzenlemiş olduğu büyük turnuvaya kayıtlar başladı. 90 dakikalık mücadelelerin zafer ve ödülle taçlanacağı Excalibur FIFA 21 Turnuvası, Türkiye’nin futbol sevdalılarına espor dünyasındaki yerlerini alma fırsatını ve büyük finalde en iyilerle savaşım edip Excalibur G900 Gaming Laptop kazanma şansını tanıyor.

 Excalibur FIFA 21 Cup’a Kayıtlar Başladı!

 “Bu Heyecana Ortak Ol!” mottosu ile FIFA severlere duyurulan Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nda geri sayım başladı. Kayıt sürecinin başladığı ve tüm FIFA oyuncularının katılabileceği turnuvada eleme maçları 25 Eylül’de başlıyor. Casper ve Intel’in sponsorluğunda gerçekleşecek turnuvanın eleme turları, çeyrek ve yarı final maçları ile 3.lük maçı tek maç üstünden gerçekleşirken, final maçı ise 3 maç üstünden yürütülecek. Şampiyonluk için her maçta 90 dakika ter dökecek sporcular, çalışmalarını, koordinasyonlarını ve kabiliyetlerini çok büyük bir görsel şölen eşliğinde final sahnesinde de sergileyecekler. Finalde şampiyona verilecek büyük ödül ise Excalibur G900 Gaming Laptop olacak.

 Büyük Final 3 Ekim’de! 

 Casper ve Intel’in ortaklaşa düzenlemiş olduğu Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nın büyük finali ise 3 Ekim’de gerçekleşecek. Finallerin yayınlanacağı Twitch ekranında izleyiciler, meşhur yayıncı Mete “Eastergamers” Özbey, FIFA severlerin yakından tanımış olduğu Ege Arseven ve Tuna Yurdakul’u sunucu ve çözümleme koltuklarında görecek. Ek olarak final müsabakalarına çıkan oyuncular Ege Arseven ve Mete “Eastergamers” Özbey’in yanı sıra Fenerbahçe Espor’dan Mert Itimat, Galatasaray Espor’dan Berk Taşçı ile oynama şansı da yakalayacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz