EA SPORTS FIFA Online 4, 2 Eylül’de açılıyor!

Geçmişin ve şimdinin yıldızlarının aralarında bulunmuş olduğu 17,000 futbolcu, Türkiye Süper Ligi ve UEFA™ Şampiyonlar Ligi ile beraber 30+ değişik ligden 600’den fazla ekip sporseverleri bekliyor. Mahalli ve hususi sunucular ile tüm Türkiye’den maksimum sayıda oyuncu için rahat oyun deneyimi arttırılıyor. 

28 Ağustos itibarıyla oyuncuları Dereceli Maçlar, Lig Maçları, geniş seçenekleri ile ekip taktik formasyonu içeren Teknik Direktörlük Modu, arkadaşlarla oynamak için Hususi Maç modlarınında aralarında bulunmuş olduğu bir oldukca değişik oyun modunu oynayabilecekler. Oyuncular hem de ekip görünüşünü özelleştirebilecek, antrenmanlarla oyuncularını geliştirebilecek ve oyuncularını geçirme pazarında takas edebilecekler.

OYUN TEASER’INI İZLEYİN: https://youtu.be/hcfAv8T4up8 

EA SPORTS™ FIFA Online 4 tamamen Türkçeleştirilmiş olup, UEFA™ Şampiyonlar Ligi ve UEFA™ Avrupa Ligi maçlarındaki anlatımlarıyla da tanınan Murat KOSOVA & Nebil EVREN, ikilisi tarafınca seslendirildi. 

28 Ağustos – 1 Eylül tarihleri içinde gerçekleşecek olan Erken Erişim Günlerine katılmak isteyen oyuncular, EA SPORTS™ FIFA Online 4 resmi sitesi fo4tr.101xp.com üstünden 27 Ağustos’a kadar kayıt olabilirler. 

Daha çok data için tıklayın.

Lansman hakkında daha çok bilgiye Instagram, Feysbuk ve YouTube kanalları üstünden ulaşabilirsiniz. FIFA Online 4’ü toplumsal medyada takip ederek, gelecek güncellemeler hakkında bilgiyi ilk öğrenenlerden olabilirsiniz ve eğer daha da fazlasını merak ediyorsanız resmi Discord sunucusuna katılabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz