Oyuncular güneş kremlerini ve hususi cephaneliklerini hazırlasınlar; şu sebeple oyunun yeni sezonu kavurucu sıcaklar ve yepyeni bir zombi modu ile geliyor. Oyun 6. Sezonu “Hesaplaşma” yeni harp biletini, yeni karakterleri, tabanca şablonlarını ve iki yeni haritayı oyuncuların beğenisine sunuyor. Yeni sezonla beraber 50 kademeli harp biletiyle beraber Rosa – İkili Gizmen kostümü, yeni MX9 silahı, yeni skor serisi, oyuncu kartları, tılsımlar ve daha birçok yeni içerik oyuna ekleniyor.

 Yaşayan Ölüler, Oyunu Kuşatmaya Etmeye Geliyor

 Zombi kitlerinizi ve ekipmanlarınızı da hazırlayın. Zombiler sınırı olan bir süre için Call of Duty: Mobile’a geri dönüyor. Yenilenen “Yaşayan Ölülerin Kuşatması” etkinliğinde oyuncular kendilerini tüm ekipmanlarını ve kaynaklarını kullanmak zorunda olacakları, ardı arkası kesilmeyen bir zombi istilasının ortasında bulacaklar.

 Yeni sezonla beraber heyecanın tavan yapacağı bu yeni etkinlik 31 Temmuz’da başlamış olacak. Oyuncular takımlarıyla birlikte 5 gün 5 gece süresince ölümsüz zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi verecek. 

 İzole edilmiş hususi bir Battle Royale haritasında konuşlanacak oyuncular, gün süresince mobil üsleri için ekipman ve araç-gereç toplayacaklar. Gece olduğunda ise mobil üsleri yok etmeye çalışan zombi akınlarına karşı hayatta kalma savaşı verecekler. Oyuncular her akında sayıları artan ve güçlenen zombilere karşı taretleri, hususi silahları, müdafa kulelerini ve tüm cephaneliklerini kullanacaklar. Oyuncular akınlara karşı hayatta kaldıkça “Shorty – Ether Makinesi” ve “Zombi Tank Dempsey” operatör görünümü şeklinde 25’ten fazla hususi ödülleri de elde edebilecekler. Oyuncular ek olarak zombi akınlarına karşı mücadeleleri süresince daha önceki zombi modlarından tanıdıkları bazı karakterlere de rastlayabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz