VFŞL'de 6. hafta maçları tamamlandı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 6. hafta maçları tamamlandı. 17-18 Temmuz tarihlerinde oynanan on karşı karşıya gelme ile Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2021 Yaz Mevsimi’nin 6. haftası geride kaldı.

VFŞL’nin 6. haftasında liderlik tablosunun zirvesine mevsim süresince yalnızca bir kere yenilgi yaşayan Galatasaray Espor yerleşirken, Nasr Esports ikinci sırada yerini aldı.

Son 4 karşılaşmada 1 yengi alan GALAKTICOS ilk iki sıra yarışında geriye düşerken, 1907 Fenerbahçe Espor iki yeni oyuncusuyla beraber haftayı kayıpsız kapatmayı başardı.

Zirve Yarışı Sürüyor

2021 Yaz Mevsimi’nde liderlik için Galatasaray Espor ve Nasr Esports’un mücadelesi sürerken Galatasaray Espor cephesi Beşiktaş ve 5 Ronin galibiyetleriyle haftayı kayıpsız kapatmayı başardı ve toplamda 11 galibiyete ulaştı. Sarı kırmızılı ekip bu mevsim bir tek bir kere yenik oldu.

Nasr Esports ise Dark Passage galibiyetiyle başladığı haftanın ikinci gününde Beşiktaş’a karşı sürpriz bir yenilgi aldı. Böylelikle Galatasaray Espor puan tablosunun zirvesine tek başına yerleşti ve Nasr Esports onun bir yengi gerisine düştü.

İlk iki sıra yarışındaki iddiasını yitirmek suretiyle olan GALAKTICOS ise son 4 karşılaşmada yalnızca 1 yengi aldı.

1907 Fenerbahçe Yükselişte

Bu mevsim çıkmış olduğu ilk sekiz karşılaşmada yalnızca bir yengi alan 1907 Fenerbahçe Espor, takımda kadro değişikliği yapmış oldu. Takıma katılan Koreli oyuncular Ray ve SeongHwan ile güzel bir ivme yakalayan ekip haftayı Papara SuperMassive ve Team Aurora karşısında almış olduğu galibiyetler ile kapattı. 1907 Fenerbahçe Espor, üç maçlık bir yengi serisi elde etti ve ilk altı yarışında iddialı konuma gelmeyi başardı.

Beşiktaş, Dark Passage, fastPay Wildcats ve Team Aurora haftadan birer yengi çıkardı. Papara SuperMassive ve 5 Ronin ise 6. haftayı yengi alamadan kapattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz