eFootball.Open şampiyonları belli oldu

2020/21 sürem finalleri, her platformdan birer tane olmak suretiyle toplam 6 şampiyona ödül getirdi!                

Dünyanın dört bir tarafındaki tüm oyunculara açık amatör espor turnuvası eFootball.Open, 24 espor yarışmacısının her platformda/bölgede yalnızca altı kazanana indirgenmesiyle bitti. Kıran kırana geçen birkaç turun peşinden Çevrimiçi Finallerin en iyi dört oyuncusu, her platformun genel kazananını belirlemek için 1’e 1 eleme aşamasında savaşım etti.

eFootball.Open’ın her bir şampiyonu $15,000 (USD) ödül kazanmaya hak kazanmıştır. Kazananların tam sıralaması şu şekilde:

PlayStation®4 (EU) – komario14 (Manchester United)

PlayStation®4 (US) – MelianTheKing (Arsenal FC)

PlayStation®4 (AS) – ZEUS_ELUL (Juventus)

PlayStation®4 (JP) – Ebipool (AS Roma)

Xbox One – rafafiel10 (Manchester United)

PC Steam® – NÓBREGA (Manchester United)

Avrupa PlayStation®4 şampiyonu komario14, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Zaferimle gurur duyuyorum! Bunu oldukça uzun süredir istiyordum ve eFootball.Open şampiyonu olduğum için oldukça mutluyum! Bu başarıyı sevgili kızıma ve aileme adamak isterim! Ek olarak beni destekleyenlere, bilhassa Rus ulusal interaktif futbol takımının oyuncuları ve üyelerine, Pesmanager.net projesinden oyunculara ve ek olarak Igor “maceremeev” Eremeev ve Konstantin “evolution_od” Demyanenko’ya teşekkür etmek isterim. Bu zaferi hayatımın sonuna kadar hatırlayacağım!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz