PUBG MOBILE'dan ünlü moda tasarımcısıyla iş birliği

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, meşhur modacı Julien Fournié ve kendi adını taşıyan moda eviyle yapmış olduğu iş birliğini duyurdu. Dünyada yalnız 15 tane bulunan ve kişiye hususi tasarımlar üreten “Haute Couture” moda markalarından biriyle meydana getirilen bu iş birliği, PUBG MOBILE’ın bu şekilde bir markayla yapmış olduğu ilk iş birliği olarak öne çıkıyor. Paris Moda Haftası’nda resmi olarak duyurulan beraberlik, gelecek aylarda oyun içi içeriklerle de detaylanıyor olacak. 

Julien Fournié, bilhassa Haute Couture mevzusundaki çalışmalarıyla tanınan, özgünlük, otantiklik, yaratıcılık, inovasyon ve geleneksel işçiliğe odaklanan bir moda disiplinine haiz, Fransız tasarımcıdır. Giymeye hazır süratli modanın çağdaş trendlerinden kaçınan modacı, Fransız modasının alışılmadık güzelliğini yansıtan benzersiz parçalar oluşturuyor. Üst düzey lüksün bir simgesi olan ve Fransa’da kanunla korunan “Haute Couture” terimi, resmi olarak yalnız 15 marka tarafınca kullanılabiliyor ve Julien Fournié de bunlardan biri. Bu yenilikçi yaratıcılık, Julien Fournié’nin PUBG MOBILE için muhteşem bir ortaklık olmasını sağlıyor.

Paris Moda Haftası kapsamında 6 Temmuz günü gösterilen “FIRST SQUAD” online filmiyle beraber Julien Fournié, Güz/Kış 2021/2022 kreasyonunu tanıttı. Süper kahramanlar ve yeni teknolojilere karşı duyduğu hayranlıkla kabiliyetlerini birleştiren modacı, kreasyonunun çoğunda video oyun estetiklerinden esinleniyor. “FIRST SQUAD”’ın sonunda ise Fournié, PUBG MOBILE ile olan iş birliğini, iki ikonik markanın yan yana durduğu bir görselle duyurmuş oldu. Oyuncuların kendilerini ifade etmelerine odaklanan bir oyun olan PUBG MOBILE, Julien Fournié’nin moda ve oyunları son teknolojiyle bir araya getirmesinde mühim bir esin kaynağı oldu. 

 Fournié mevzuyla ilgili olarak şunları söylemiş oldu: “PUBG MOBILE ile çalışmak benim için bir rüyanın gerçekleşmesi anlamına geliyor. Bir tek gezegendeki önder mobil oyunlar içinde yer alması değil, beş kıtadan milyonlarca oyuncunun başka bir boyutu beraber keşfetmeleri, zorluklarla beraber karşılaşıp, beraber gelişimleri de benim için önemliydi. Haute Couture ile PUBG MOBILE’ın ortak noktası da bu: hayallerinizi keşfetmek için sizi cesaretlendiriyor ve “Efsanenizi” bbulmanız için bunlardan öğrenmenizi mümkün kılıyor. Oyuncuların onlar için ürettiklerimizi görmelerini heyecanla temenni ediyorum!”

 PUBG MOBILE değişik alan ve endüstrilerde markalarla, piyasaya çıkmış olduğu 2018 yılından bu yana kadar çeşitli iş birlikleri yapmış oldu. Sadece bu iş birliği, markanın bir Haute Couture tasarımcısıyla yapmış olduğu ilk ortaklık olarak öne çıkıyor. Video oyunlar ve lüks moda kültürünün de ilk kez buluşması.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz