PC’de yeni bir futbol tecrübesine hazır ol!

EA SPORTS™ FIFA Online 4 Electronic Arts tarafınca PC için geliştirilen oynaması parasız bir oldukca oyunculu oyundur. Oyunseverler, Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dâhil 30’dan fazla internasyonal ligde yer edinen 600’den fazla ekip ve 17.000’in üstünde oyuncu arasından seçimlerini yaparak kendi kadrolarını kurabilirler.

Tüm oyuncular, resmî 1v1 Maçlarına, Lig Maçlarına, dostlarıyla oynayabilecekleri Hususi Maçlara ve değişik stratejiler kurulabilen ve ekip özelleştirmeleri yapılabilen Alıştırmacı Modu’na oyun çıkmış olduğu şeklinde erişim sağlayabilecekler.

Bu sonbaharda Türk kullanıcılar da EA SPORTS™ FIFA Online 4 oyuncu topluluğunun bir parçası olabilecekler. Türk oyuncular için yerelleştirilen ve tamamen Türkçeye çevrilen FIFA Online 4, fo4tr.101xp.com adresinden parasız (oyun içi satın alımlar ihtiva eder) bir halde indirilmeye sunulacak. Türkiye’de yer edinen hususi sunucular, muhteşem optimizasyon ve PC için düzenlenen değiştirilebilir kontroller yardımıyla neredeyse tüm oyuncular sorunsuz ve rahat bir oyun deneyimi yaşayabilecek.

Sesleriyle oyuna katkıda bulunan spikerin ve yorumcunun kim olduğu oldukca yakında duyurulacak. Oyun için şu ana kadar 300 saati gören seslendirme yapılmış oldu. Futbolseverlerin alışık olduğu spikerlik ve yorumculuk yardımıyla oyuncular gerçek bir futbol maçındaymış şeklinde hissedecek.

Dünyaca meşhur futbolcuların yer almış olduğu duyuru fragmanını seyretmek için buraya tıkla: https://youtu.be/J4wM2EckoF4

Hususi ödüller kazanmak, oyun haberlerini kovuşturmak ve resmî yarışmalarda yer almak için tüm oyuncuların EA SPORTS™ FIFA Online 4 resmî web sitesi fo4tr.101xp.com adresine kaydolmalarını öneriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz