Call of Duty: Mobile bu kez derin sularda

Ghost, önceki sezonlarda tekrar geri dönmemek suretiyle ortadan kaybolmuş benzer biçimde görünse de, 5. sezonda sürpriz bir geri dönüş yapıyor. Yeni sezonda oyuncular deniz temalı “Çelikten Deniz” etkinliğinde Ghost’un savaşın gidişatını değiştirmesine yardım edecek. Oyunun 5. Sezonu üç yeni harita, yeni karakterler, birçok talihli çekiliş, yeni tabanca şablonları, 50 seviyelik cenk bileti ve fazlaca daha fazlasıyla gelecek hafta Android ve iOS üstünden indirilebilir olacak.

Call of Duty: Mobile gemisi tam yol ilerlerken, yeni sezonla beraber gelecek içerikler ve güncellemeler şu şekilde:

Üç Yeni Harita 

-Suldal Limanı: Vapur sandıkları, dar sokaklar ve yakın çatışmaya uygun iç mekanlara haiz bu orta boy taktiksel haritada oyuncular, deniz kenarında savaşmanın tadını çıkaracaklar. Harita, 5’e 5 ve 10’a 10 oyun modlarında oynanabilir olacak.

-Tersane: Bolca oranda dikey yapılar ile değişik bir oyun deneyimi sunan bu minik bakışımlı haritada oyuncuları Thames Nehri üstünde bir tersane bekliyor. Oyuncular açık alanda ya da kapalı mekanlarda istedikleri benzer biçimde karşılaşabilecekler. Bu harita da silahlı çatışma modunda oynanabilir.

-Aniyah Baskını: Oyuncular askeri araç-gereç ve koğuşlarla çevrili bir ortamın üstünde ortaya çıkan bombalanmış bir sarayı keşfetme şansı yakalayacaklar. Lüks sarayın içinde ya da açık alanlarda karşılaşmaya uygun olan harita 10’a 10 ve Yaşayan Ölülerin Saldırısı modlarında oynanabilir.

Sezonsal Etkinlik – Bu yeni vakit sınırlamalı “Çelikten Deniz” etkinliğinde geçen çetin deniz savaşı için CODM tüm oyuncuları güverteye çağırıyor! Bu etkinlikte oyuncular Hayaletler ya da Federasyon ekiplerinden birine katılacak, düşmanlarını bombalayarak bölgeleri ele geçirmeye çalışacak ve çeşitli günlük görevleri tamamlayarak ödüller kazanacaklar. Etkinliğin sonunda haritada en fazla noktayı eline geçiren taraf, oyunu kazanmış olacak.

Ek olarak oyuna “The Stripe” M16 tüfek ve “The Standard Issue” MW11 tabanca benzer biçimde yedi tane değişik tabanca ve şablonları da ekleniyor.

2021 Dünya Şampiyonası – Şampiyonada 1. Aşamanın son günlerine girilirken, 2. Aşama 1 Temmuz’da başlamış olacak. 2. Aşamaya katılmaya hak kazanan oyuncular, bölgelerindeki en iyi 256 ekip içinde yer almak için Sıralamalı Çoklu Oyuncu modunda 30 karşılaşmada savaşım edecekler. 3. Aşama Bölgesel Elemeleri her insana açık olacak. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz