Riot Games dünyasında “Işık Muhafızları” dönemi

Riot Games, yeni büyük etkinliği Işık Muhafızları’nı web bulmacasıyla tanıttı. Resmi çıkışı 8 Temmuz’da gerçekleşecek olan Işık Muhafızları, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve VALORANT için yeni deneyimler sunarak oyuncuların en sevdikleri Riot oyunu üstünden maceraya katılmalarına olanak tanıyacak. 

Işık Muhafızları etkinliği ek olarak Riot Games Toplumsal Tesir Fonu üstünden dünyanın dört bir tarafındaki oyunculara kendi mahalli topluluklarına katkıda bulunma fırsatları sağlayacak. Fonun son olarak etkinliği olan Ağaç Ata Ornn kampanyası, 7 milyon doların üstünde yardım toplamıştı.

 Işık Muhafızları, Ocak ayında “Afet” videosunda Viego’nun dönüşüyle başlamış olan ve Riot Games’in birkaç ay süresince devam eden ilk öykü örgüsünün de devamı olacak. Duyurudaki görsel Viego ve senenin önceki dönemlerinde oyuna gelen Gwen’in yanı sıra tanıdık LoL şampiyonları olan Lucian, Senna ve Thresh’i içeriyor. 

 En alttaki karakterse Riot’un bir süredir çıtlattığı “Yitik Muhafız” için bir ilk bakış durumunda. Keza silahı nisan ayında paylaşılan görseldekine birebir uyuyor. Web bulmacasını çözen oyuncular şampiyonun adının Akshan bulunduğunu da öğrendi.

 Akshan ve Işık Muhafızları etkinliğine dair daha çok informasyon gelecek haftalarda paylaşılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz