SteelSeries espor takımlarından Dark Passage’a sponsor oldu

Oyuncular tarafınca oyuncular için kurulan ve oyuncular için üreten SteelSeries, oyuna ve espora olan tutkusunu her şeyden önde tutarak tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor. SteelSeries, oyun oynarken gerekseme duyulacak her şeyi özenle araştırıp, oyunculara ve esporculara en iyiyi sunmak için çalışıyor. Oyunun ruhunu değiştiren ürünler üretirken kendini de yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Bunun için oyuncuları ve sporcuları üretimin tüm aşamalarına dahil ediyor. 

SteelSeries’te oyuncular üretimin her aşamasına dahil

SteelSeries ekipmanlarının her biri, oyunu ilk elden deneyimleyen gerçek oyuncuların fikirleri, gerekseme ve istekleri göz önünde bulundurularak üretiliyor. Oynadığınız oyuna gore değişebilen ve her oyunda size görkemli performansı sunmak için üretilen Rival 5 fare, tüm tasarım aşamalarında gerçek oyuncularla meydana getirilen görüşmeler sonucunda en muhteşem haline ulaştı. Üstünde 9 tane tuş bulunan ve her biri özelleştirilebilen Rival 5 kendini tek bir oyunla sınırlamayan oyuncuların isteklerine gore her oyuna eşlik edebilmesi için hususi olarak geliştirildi.

SteelSeries’in Prime serisindeki kulaklık ve fareler ise espor ve sporcular için hususi olarak üretilen ve üretimine yüzlerce esporcunun dahil olduğu bir seri olarak öne çıkıyor. Prime serisinde esporcuların en iyi performanslarını sergilerken gerekseme duydukları her ihtiyaca yer verildi. Dünya çapındaki rekabetçi espor liglerinde savaşım eden 100’den fazla ustalaşmış esporcunun talepleri ve geribildirimleri ile tasarlanan Prime serisi oyunu kazanmak için oynayan esporcuların aramış olduğu hız, dayanıklılık ve keskinlik şeklinde özellikleriyle öne çıkıyor.

Esporun ve sporcularının en büyük destekçisi SteelSeries

Oyunu ve oyuncuları ön planda tutan SteelSeries, espor kulüpleri ve turnuvalarının da en büyük destekçilerinden biri olarak içeriyor. Vatanımızda ve globalde düzenlenen turnuvaların sponsoru olmanın yanında, organizasyonunu da üstlendiği turnuvalarla gençlerin ve esporun gelişimine destek oluyor. SteelSeries ek olarak dünyaca sevilen ve büyük başarılara imza atmış birçok takıma sponsorluk yapıyor. Bu sebeple de 2001 yılından bu yana espor dünyasının profesyonelleri öteki tüm markalardan daha oldukca ödülü SteelSeries kullanırken kazanmıştır. En iyiler için en iyi ekipmanı üretmek suretiyle çalışan SteelSeries’in bugüne dek desteklediği espor takımları içinde Fnatic, Virtus.Pro, Natus Vincere (NAVI) şeklinde dünya devleri içeriyor. 

SteelSeries; League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, Fortnite ve Player Unknown’s Battle Grounds şeklinde oyun dünyasının popüler ve prestijli oyunların ustalaşmış liglerinde yarışan birçok değişik takımın etken sponsoru. Conter Strike: Global Offensive turnuvalarında başarı üstüne başarı yakalayan Faze Clan, Dota 2’de zafere doymayan Team OG ve League of Legends’da vadiye hükmeden FunPlus Phoenix şeklinde global başarıların sahibi takımların da etken sponsorluğunu SteelSeries üstüne alıyor. 

Dark Passage ve SteelSeries güçlerini birleştiriyor

Dünyada birçok espor ekibi ve turnuvasının bir numaralı destekçisi SteelSeries, Dark Passage sponsorluğu ile desteklerine bir yenisini daha ekliyor. Türkiye’de kurulan ilk espor takımlarından ve espor alanında Türkiye’ye birçok ilki yaşatan Dark Passage ekibi ve dünyanın önder çevre birimleri üreticisi SteelSeries güçlerini birleştirdi. 

2003 senesinde kurulan Dark Passage Esports Club, 17 senelik geçmişiyle Türkiye’nin en köklü, en başarıya ulaşmış ve en popüler espor kulüplerinden biri olarak adından söz ettiriyor. Sportmenlik ve etik değerlerin minimum başarılar kadar mühim görüldüğü Dark Passage esporun değişik branşları ve liglerinde performans gösteriyor. Vatanımızda League of Legends alanında ilk kez Dünya Şampiyonası’na katılan ekip olmanın yanı sıra Dark Passage, internasyonal arenada yarışarak Bulgaristan Şampiyonası zaferi ile yurt haricinde kupa kaldıran ilk Türk ekibi unvanına da haiz. Dark Passage’ın bugüne dek almış olduğu 4 Türkiye Büyük Finali, 6 ara dönem Türkiye Şampiyonluğu bulunuyor.

Dark Passage ekibi ulusal ve internasyonal alanda adını duyurmayı başarmış, sevilen esporculardan oluşuyor. Dark Passage’ın ormanı Tayfun “Typhoon” Gümüş’e, orta koridoru Emre “Kofte” Akça’ya, alt koridoru Samet “Coldraa” Safran ve Alihan “Pbd” Ocaklı’ya, üst koridoru ise Türkiye’nin en sevilen eporcu ve yayıncılarından olan Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya’ya emanet. Takımın antrenörlüğünü ise Furkan “Lynx” Arıkovan üstüne alıyor. Dark Passage tarihinden gelen tecrübesi ve deneyimlerini SteelSeries’den almış olduğu destek ile Sihirdar Vadisi’ne taşıyor. 

Oyuncuların ve oyunun içinden gelen SteelSeries 20 senelik deneyimini ve tutkusunu espor dünyasında hayata geçirdiği sponsorluklar ve turnuva organizasyonları ile her defasında gözler önüne seriyor. Türkiye’nin en köklü ve tecrübeli takımlarından Dark Passage’ın sponsoru olarak da oyundaki yerini bir kez daha sağlamlaştıran SteelSeries, en iyi esporcular ve oyuncular için en iyi ekipmanları üretmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz