Groza ile Zula’da rekabet artık çok daha heyecanlı

Zula ve Gladyo’nun nefes soluğa mücadelesini mevzu alan ve 30 milyon oyuncunun sevmiş olarak oynadığı Zula, tertipli güncellemelerle mükemmelleştiriliyor. Zula’da meydana getirilen yeni güncelleme ile oyuna eklenen Groza, atış, hareket hızı ve tepme değerleri ile rekabeti üst seviyeye çıkarıyor.

 Atış ve hareket hızı ile dikkat çekiyor

 Zula’nın en yenisi Groza, bilhassa atış ve hareket hızı ile dikkat çekerken, MPT-76 ve AUG A3 silahlarının da en büyük rakibi olacak. Saldırı rekabetine yeni bir nefes getirecek olan Groza’nın yükseltme materyalleri ile ilgili sürprizi de oyuncuları mutlu edecek. Bu yeni silahın Zula’ya gelmesi şerefine, yükseltme materyalleri hem MPT-76 ve AUG A3’e oranla daha azca olacak.

+5 yükseltme seviyesindeki Groza ile Zula’nın mevcut silahları MPT ve AUG kadar azalma gerçekleşecek. Hasar açısından da bu silahlarla aynı seviyede olan Groza, atış hızı ve tepme değerlerinden dolayı, saniyede verilen hasar açısından ise fazlaca daha iyi bir performans sunuyor. Groza, ek olarak birbirinden çarpıcı 28 değişik deseni ile beraber geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz