Call of Duty: Mobile 4. Sezonu’yla ilgili bilinmesi gereken 10 şey

Call of Duty: Mobile’ın dördüncü sezonu “Asi ve Öfkeli” ile Yırtıcı Batı’ya hoş geldiniz. Geçen hafta gösterilen oyunun yeni sezonu; güncellenmiş oldukça oyunculu harita, yeni özellikli oyun modları, yeni silahlar, ikonik Nabız Sensörü, Hawk X3 Skor Serisi, Tabanca Atölyesi 2.0, Klan Savaşları, yeni etkinlikler, medyan okumalar ve 50 kademeli yeni harp bileti sunuyor.  

Biz de oyunun yeni sezonuna ve “80’lerin Aksiyon Yıldızları” etkinliğine dair tüm bilmeniz gerekenleri 10 maddede topladık;

1. Oyunun hikayesi Yırtıcı Batı’da Devam Ediyor

Hidora Kai, General Shepherd’ın gemisine alındı, sadece onu kurtarmak için yeni bir düşman Operatörü gönderildi. Bu sırada UAC ekibi, Russell Adler’in nerede olduğuyla ilgili haber alma almak için Teksas’ta mabet şövalyeleri ile karşılaşır. 

2. Parasız Harp Bileti Ödülleri

Düzey 14’te oluşturulan yeni Hawk X3 Scorestreak’i kullanırken düşmanlarınızı işaretleyin ve yukarıdan ateş yağdırın. Düzey 21’de, keskin nişancı kovboylar için muhteşem tabanca olan süratli ateş eden, manivelalı MK2 keskin nişancı tüfeğini kazanın. Öteki parasız harp bileti öğeleri içinde sezona hususi tılsımlar, profil kartları ve tematik kamuflajlar da bulunuyor. 

3. Premium Harp Bileti Ödülleri

Hususi harp bileti içerikleriyle Alex’in yeni tematik kostümünü, Jiletsırtı silahının yeni kamuflajını ve öteki hususi içerikleri elde edin. Kademelerde ilerledikçe Morte’nin yeni kostümü, MK2 silahının hususi görünümü, kement atma zafer hareketini, COD puanları ve daha fazlasına erişin.

4. Güncellenmiş Harita ve Modlar: Kubbe, Altını Ele Geçir, 1v1 Düello 

Call of Duty: Çağdaş Warfare 3’ün ikonik Dome oldukça oyunculu haritası oyunun mobil versiyonuna geliyor. İster merkezdeki konteynırlardan, ister radar kulesinden yada terk edilmiş ofislerden geçiyor olun, her fırsatta tehlikeyle karşılaşacağınız, çölün ortasında kurulmuş bu askeri radar istasyonunda savaşın.

Altını Ele Geçir etkinliğinde, düşmanın altınlarını kapın ve onlar sizinkini almadan ilkin üssünüze geri götürün. Bayrağı Yakala oyun modunun özelleştirilmiş bu versiyonunda, bir altın taşıyıcı tarafınca öldürülen oyuncular, düşmana karşı avantaj elde etmek için kullanılabilecek güçlendirmeler düşürecek.

Sezonun ilerleyen zamanlarında gelecek 1v1 Düello modunda yeteneklerinizi sergileyin. Yedi öldürmeye ilk ulaşan raundu kazanacak; üç tur kazan ve yengi senin olsun. Bu oyun modunu Coastal ve Tunus haritalarını eklemenin yanı sıra bazı Prop Hunt özelliklerini de optimize ediyoruz. 

5. Yeni Sürem Görevleri: Nabız Sensörünü ve Holger 26’yı kazanın

Yeni bir Sezonluk Mücadelede Sürem 4’ün başlangıcında mevcut olan Nabız Sensörü ile düşmanlarınızı takip edin. Taktik bomba yerine Nabız Sensörünü çıkarın ve birkaç saniyede bir yakındaki düşmanları tarayın. Sensöre bakarken ateş edemezsiniz, bundan dolayı eylemlerinizi buna nazaran zamanlayın.

Yeni bir LMG sahaya giriyor! Call of Duty: Mobile’da piyasaya sürülen ikinci yeni fonksiyonel LMG olan Holger 26, sezonun ilerleyen saatlerinde başka bir meydan okumayla geliyor. Silahın kabiliyetlerini mühim seviyede değiştirebilmek için değişik şarjörler ve namlular donatın ve size kendi şartlarınızda savaşma esnekliği verin. Ek olarak, yeni ikincil yakın dövüş silahı olan Orak için gözlerinizi dört açın. 

6. Tabanca Dengelemeleri ve Tabanca Atölyesi 2.0

Sürem 4, her tabanca türünün kendine özgü rolünü daha iyi yerine getirmesini sağlamak için tüm tabanca kategorilerinde değişimlerle beraber tam bir tabanca dengesi güncellemesi getiriyor. Bu güncelleme ile , yakın mesafelerde SMG’’ler güçleniyor, orta menzilde hücum tüfekleri dengeleniyor, LMG’lerin isabetliliğini ve hasar verimliliğini dengeleniyor, keskin nişancı ve nişancı tüfeklerinde eklemeler optimize ediliyor. 

Tabanca dengelemeleri güncellemesinin yanı sıra, Tabanca Atölyesi 2.0’ın tanıtımıyla Oyuncular silahlarını daha çok özellik ve içerik ile kişiselleştirebilecekler.

7. Battle Royale Vasıta Optimizasyonları

Yeni sürem ek olarak Battle Royale modunda motosikletler, arazi ve hücum araçları için geliştirilmiş dayanıklılık dahil olmak suretiyle denge optimizasyonlarını da bununla beraber getiriyor. Arazi araçlarında geliştirilmiş hızlanma ile daha yüksek tepelerden rahatça ilerleyebileceksiniz ve vasıta ayarları altında seçilebilen yeni tank operasyonlarını da kullanabileceksiniz. 

8. Klan Savaşları ve Dünya Şampiyonası 2021’de yarışın

Yeni Klan Savaşları özelliği, rekabet etmek için tamamen yeni bir yol sunuyor. Altı günlük turnuvalarda öteki beş klanla savaşın, bir tepe haritası üstünde çeşitli noktaların (her biri değişik atanmış bir vazife içeren) kontrolü için savaşın. Klanınızın bireysel bağlantı noktası performansına nazaran Klan Puanları kazanın ve ödüller kazanmak için aşamalı bir lig sisteminde ilerleyin. 4. Sezonun başlangıcına yaklaşırken Klan Savaşları hakkında daha çok informasyon için bizi izlemeye devam edin.

Dereceli mod fanatikleri, 26 Mayıs’tan başlayıp Temmuz ayının sonuna kadar sürecek olan Sıralamalı Seri 2: Dünya Şampiyonası 2021’de yarışmaya hazırlanın. Seraph—Precious Metal, KN-44— Championship Mindset ve Dereceli Seri 2 çerçevesi benzer biçimde yeni öğeler kazanma şansı için iyi bir performans sergileyin. 

9. “Öğle Vakti Kovalamaca” Etkinliği ile Kaçakların Peşine Düşün

Öğle Vakti Kocalamaca etkinliğinde kaçaklar firar ediyor ve onları adalete teslim etmek size kalmış. Fazlaca Oyunculu ve Battle Royale maçları oynayarak benzin depolayın ve onunla birden fazla noktada kaçan kötü karakterleri kovalayın. Her kovalamaca sonunda Tengu – Kara Altın Operatör görünümü ve Echo – Buharlı Saat Tabanca Planı benzer biçimde hususi ödüller kazanın.

10. ‘80’lerin Aksiyon Yıldızları” Etkinliği ile Aksiyonu Zirveye Taşıyın 

Call of Duty: Mobile, 20 Mayıs’ta oyuna getirmiş olduğu sınırı olan süreli oldukça oyunculu etkinliği “80’lerin Aksiyon Yıldızları” ve hususi turnuvalar ile heyecanı doruğa çıkarıyor. Oyuncular, “Patlayan Silahlar” modunda meşhur Rambo ve Zor Ölüm film serilerindeki ikonik karakterler olan John Rambo ve John McClane olarak oynayabilecekler. 

Ek olarak Türkiye’ye hususi turnuva gelecek haftalarda yapılacak ve oyuncular büyük finalde meşhur yayıncılarla beraber oynama ve CP puanları kazanma şansına haiz olacaklar. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz