Ses yazılım lideri A-Volute Nahimic, SteelSeries ailesine katılıyor

Oyun ve espor çevre birimlerinde önder SteelSeries, oyunlar için 3D ses çözümlemelerinin önde gelen bağımsız geliştiricisi A-Volute Nahimic’i satın aldığını duyurdu. Bu satın alma ile beraber SteelSeries, hem donanım hem de yazılım genelinde sektör lideri olarak oyun ses performansı mevzusundaki itibarını desteklemeye devam edecek.

SteelSeries oyun ve ses performansında iddialı

Nahimic, 150 yıldan fazla süredir ses yazılımı mevzusunda araştırma ve geliştirme alanında Fransa, Singapur ve Tayvan’da emek verme sürdüren, yirmiden fazla ses, DSP, sürücü ve yazılım mühendisine haiz önde gelen bağımsız oyun ses yazılımı geliştiricisi olarak ön plana çıkıyor.

SteelSeries, ortalama yirmi senedir ustalaşmış ve ilgili oyunculara yüksek kaliteli oyun çevre birimleri sunmaya devam ediyor. SteelSeries Engine yazılım platformu, oyunculara uygulamalarla entegre edilme özelliği sunmasıyla beraber günlük milyonlarca kullanıcıya erişiyor. Nahimic’in bu yazılımla uyumlu çalışabiliyor olması da bu girişimi destekledi. Seneler geçtikçe, şirket kuvvetli bir marka yapmaya devam ediyor. Marka, Arctis oyun kulaklıkları serisi ile ödül alarak, oyun ses donanımı mevzusundaki mükemmelliğini de bir kez daha göstermiş oldu. Oyun dünyasındaki bu kategori de SteelSeries’in oyun ekipmanlarıyla yeni bir boyut kazanmaya devam ediyor.

A-Volute Nahimic ile SteelSeries hedef kitlesi de büyüyor

A-Volute Nahimic’in yazılım geliştirme yol haritası, SteelSeries Engine platformu için mevcut ve öngörülen tekliflerine kuvvetli şekilde uyan benzersiz ve ilgili özellikler içeriyor. A-Volute Nahimic’in yetenekli mühendislik ekibini edinmek, SteelSeries’in oyun yazılım platformu için vizyonuna mühim bir katkı sağlayacak. Ek olarak, Nahimic’in önde gelen oyun dizüstü bilgisayar üreticileri de dahil olmak suretiyle mevcut alan kişi tabanına direkt olarak ulaşım sağlanabilecek. 

SteelSeries, hem bünyesine katmış olduğu yeni bir yazılım ekibiyle hem de satın alınan markanın alan kişi kitlesiyle beraber global kapsamda daha büyük başarılara imza atmaya hazırlanıyor. Geliştirdiği yeni ekipmanlar ile oyun yaşamına yeniden yeniden adını yazdıran dünya devi SteelSeries’in bu yeni girişiminden sonrasında daha çok oyun ses ekipmanı geliştirmesi planlanıyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz