Call of Duty Warzone oyuncu sayısı yine rekor kırdı

CoD Warzone, daha evvelde de oyuncu sayısına ilişik paylaşımlar yapmıştı. Sadece oyunun yükselişinde yavaşlama olmadı. Aksine günden güne oyuncu kitlesini büyüten oyun, çevrim içi platformlarda da en oldukca izlenenler içinde.

Call of Duty Warzone oyuncu sayısı rakiplerini kıskandırıyor

Salgın önlemleri kapsamında evlere kapanan oyuncuların birçok seçeneği bulunuyor. Sadece pandemi günlerinden kısa bir süre ilkin oyuncularla buluşan CoD Warzone, ilk günden bu yana büyük bir oyuncu kitlesine haiz olmayı başardı. Daha evvelde 6, 15, 30 milyon oyuncuya ulaştığında duyuru gösteren oyun, bu sefer 50 milyon için teşekkür paylaşımı yapmış oldu.

Binlerce beğeni alan bu tweetle beraber oyunun 50 milyon oyuncuya yetişmesi kutlandı. Oyunun parasız olması, böylesine süratli yükselmesine olanacak sağlamış oldu. Ek olarak oyun içinde yer edinen ve her biri oyuncular tarafınca sevilen modların da oranı büyük.

“Battle Royale” ve “Blood Money” modlarının çokça oynandığı oyunda, “Gulag” kısmı da beğeni toplamış durumda. Şu sebeple oyuncular, oyun içinde vurulduklarına oyuna dönmek için ikinci bir şansa haiz oluyor. Oyuncular burada ya da oyun içinde tekrar vurulurlarsa, ekip arkadaşları tarafınca satın alma noktasından oyuna döndürülebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz