PUBG ve CS:GO oyunlarında turnuvalar devam ediyor! Büyük ödüller sizleri bekliyor

Covid-19 salgını ile savaşım ettiğimiz bugünlerde, #evdekal çağrısının da etkisiyle oyuna ve espor’a gösterilen ilgi daha da arttı. Daima oyun tutkunlarının yanında olan ve Türkiye’nin oyun bilgisayarı alanında en oldukça tanına markası Monster Notebook, #evdekal oyun oyna diyerek, evde kalan canavarlar için Monsters Reloaded Powered By GeForce online oyun turnuvasını başlattı.

GeForce RTX ortaklığı ile meydana gelen turnuvada popüler espor oyunları PUBG ve CS:GO içeriyor. Turnuvaya kayıtlar 26 Nisan’a kadar devam ediyor. Her beceri seviyesinden oyuncunun ödül kazanabileceği turnuvada CS:GO finali 2 Mayıs’ta, PUBG’nin finali ise 3 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

İki kişilik takımlar ile yarışılacak CS:GO turnuvasının ödülleri 2 tane GeForce RTX 2060 ekran kartlı Tulpar Gaming Laptop, 1 tane Monster Pusat Aksesuar Seti ve 1 tane Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset olarak belirlendi. Solo olarak ilerleyecek PUBG turnuvasında ise 1 tane GeForce RTX 2060 ekran kartlı Tulpar Gaming Laptop ve 1 tane Monster Pusat Aksesuar Seti ödüller içinde içeriyor. 

Gün süresince devam eden turnuvada, 19.15 ve 21.00 arasındaki maçlar, her gün Monster Notebook Youtube Kanalından ve NVIDIA GeForce Türkiye Twitch Kanalından canlı yayınlanacak. 

Monster Notebook Hakkında: Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında etkinlik gösteren Monster Notebook yaşam boyu parasız bakım, oynayamadığın oyun olursa para iadesi, koşulsuz satın alan mutluluğu şeklinde taahhütlerle sektörde fark yaratıyor ve oyun severler tarafınca tercih ediliyor. Daha ilkin Dubai ve Lefkoşa’da mağaza açan şirket Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda 2020 senesi içinde Berlin mağazasını açmaya hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz