Yeni güncelleme ile World of Warships keyfi kat kat artıyor

World of Warships evrenine 0.9.3 güncellemesi dahil oluyor. Bu güncelleme ile beraber oyuncular ilk kez Avrupalı muhriplerin dokuzunun da tamamı olan tüm donanmaya erişebilecek. Erken erişimle sunulmuş beş İsveç muhribine ek olarak, bir Avusturya-Macaristan muhribiyle beraber üç yeni imha silahı bu şekilde oyuna ekleniyor.

Donanmanın tamanına yetişme imkanı

World of Warships oyuncularına kendilerini düşmanlara karşı savunurken kuvvetli donanma oluşturmaları için sunulan yeni gemiler, 0.9.3 güncellemesi ile oyuna dahil olacak. İlk kere bu güncelleme ile oyuncular donanmanın tamamına erişebilecek. Yeni Avrupa muhripleri bölümünü oluşturan gemiler;

Tatra (II) – Avusturya-Macaristan

Romulus (III) – İsveç

Klas Horn (IV) – İsveç

Visby (V) – İsveç

Vasteras (VI) – İsveç

Skane (VII) – İsveç

Oland (VIII) – İsveç

Ostergotland (IX) – İsveç

Halland (X) – İsveç

Eşi olmayan Polonya Donanma Komutanı Warships evrenine geliyor

0.9.3 güncellemesindeki yeni “Kuvvetli İrade” oyun etkinliğine katılıp, tamamlayan oyuncular, birkaç yıl süresince “Polonya Deniz Komutanlığı Şefi” olarak vazife icra eden benzeri olmayan “Polonya Donanma Komutanı” ile ödüllendirilecek. 

Polonyalı Komutan Jerzy Świrski 10 beceri puanı, Torpedo Reload Uzmanı ve AA Tabanca Hedefleme Uzmanı kabiliyetleri ile World of Warships evrenine dahil oluyor. Tüm bunlarla beraber, bir geminin silahlanmasının tekrardan yükleme hızına ve yüksek basıncının kaybedilen her yüzde 1’lik kısmı için filo hızına +0.25% destek veren geliştirilmiş bir beceri olan “Adrenaline Rush” becerisine de haiz olacak. Bu yeni komutanı birliğine eklemek isteyen oyuncuların yeni etkinliğe katılmaları gerekecek.

Yeni güncelleme ile gelecek yeni Klan Savaşları Sezonu olan Ranked Sprint Sürem 11, genel World of Warships düzeltmeriyle beraber kalite iyileştirmeleri ve dış açı seyretme modunun güncel versiyonunu içeriyor. Teknoloji Ağacı artık her türden vapur gruplarının özelliklerini açıklayan yararlı ipuçları içeriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz