SteelSeries ailesi eğlence dolu etkinlikler ile büyümeye devam ediyor

Oyun dünyasının olmazsa olmaz adları içinde yer edinen SteelSeries, oyuncuları sevilmiş olduğu isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Tüm dünyanın maruz kalmış olduğu bu sıkıntılı süreçte, oyuncular hem sevdikleri isimlerle buluşup keyif dolu dakikalar geçirirken hem de birçok ödül kazanma şansı elde edecek. 

Oyun turnuvaları serisinin ilki “Monopoly” olacak

Oyun dünyasının sevilen adları içinde yer edinen Can Sungur, Pelin Baynazoğlu, Tuna Akşen ve Mete Özbey ile 11 Nisan 2020 tarihinde düzenlenecek çevrim içi oyun turnuvaları serisinin ilk oyunu Monopoly olacak. Influencerlar birbirlerine meydan okuyarak rekabetin bir parçası olacak. Her birinin takip edenleri oyun esnasında destek sağlayabilecek ve bununla birlikte en güzel SteelSeries ürünlerini kazanma şansı elde edebilecek. 

Etkinlikte kazanan tarafın takipçilerine hediyeler dağıtılacak. Bu hediyeler içinde son zamanlarda en oldukça beğenilen oyun mouse’u Rival 3, kısa bir sürede oyuncuların gözdesi olan Apex 3 oyun klavyesi, Artics 1 oyuncu kulaklığı ve Qck Medium olacak. SteelSeries’in oyuncu ekipmanlarının her birinden üçer tane armağan verilerek toplamda 12 tane ürün oyuncularla buluşacak. Oyuncular, sevdikleri adları destekleyip keyif dolu vakit geçirirken eğer destekledikleri isim Monopoly oyununda, sona kalmayı başarırsa kaybeden adlardan gelecek SteelSeries ürünlerini kazanma şansı yakalayacak. SteelSeries yayıncılarının bu tatlı rekabetine şahit olmak için takipte kalınca!

SteelSeries gösterim hayatına yeni giren isimlere destek olacak

Son zamanlarda daha oldukça gündeme gelen gösterim dünyası da gelişme göstermeye ve yeni adlar kazanmaya devam ediyor. SteelSeries, gösterim hayatına yeni adım atan ve yükselmek isteyen oyunculara hususi yeni bir destek kampanyası başlatacak. Bu destek kampanyası kapsamında yayıncılara birkaç koşul sunulacak. Bu şartları yerine getiren yayıncılar arasından seçilen isimlere ekipman desteği yapılarak, gösterim dünyasında yükselmeleri için destek olunacak. 

Şartları yerine getirip, kendini kanıtlayan yayıncılar birçok hususi ekipman desteği elde edebilecek. Bu hususi kampanyadan yararlanmak isteyen oyuncular, bilgileri öğrenmek için SteelSeries influencerlarını ve markanın toplumsal medya hesaplarını takip ederek ilerleyen günlerde daha çok bilgiye haiz olabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz