Playstation'da Uncharted 4 ücretsiz! Ancak Uncharted 4 indirmede sorunlar yaşanıyor

Sony, 2020’nin başından bu yana PlayStation Plus abonelerine PlayStation 4’teki en iyi oyunlardan bazılarını ücretsiz bir şekilde oynama fırsatını veriyor. Bu yaklaşım, nisan ayında Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ile devam ediyor. PlayStation Plus aboneleri, nisan ayı süresince Uncharted 4’ü ücretsiz bir şekilde indirebilecek. Sony, geçtiğimiz ocak ayında da Nathan Drake Collection’ı PlayStation Plus abonelerine ücretsiz bir şekilde sunmuştu. Dolayısıyla Uncharted 4’ün gelişi, hikayenin nasıl bittiğini görmek için iyi bir olanak sağlıyor.

Uncharted’ın yapımcısı Naughty Dog’un en yeni oyunu The Last of Us Part II da mayıs ayının sonunda oyuncularla buluşacak. Uncharted 4’ü aslına bakarsan oynamış olanlar için nisan ayının öteki parasız oyunu Dirt Rally 2.0 oldu. Bu oyun her insana hitap etmese de, yarış simülasyonlarından hoşlananlar oyunda eğlenebilecekleri pek fazlaca unsur bulabilir. Uncharted 4 ve Dirt Rally 2.0, 7 Nisan’dan itibaren PlayStation Plus aboneleri tarafınca oynanabilecek. Her iki oyun da 4 Mayıs’a kadar erişime açık duracak. Shadow of Colossus remake’inin de 6 Nisan’a kadar indirilebileceğini hatırlatmakta yarar var.

Bu haberin arkasından tüm kullanıcılar indir butonuna bastı fakat talihli olanlar bir tek indirebildi. Sony yapmış olduğu izahat ile bazı kullancılarda mesele oluştuğunu ve kısa sürede bunu düzelteceklerini duyurdu. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz