Mount & Blade II: Bannerlord Playstore’da

Türkiye’nin en yüksek teknoloji yatırımını icra eden Türk Telekom, dijital oyun platformu Playstore’da coşku veren yapımları kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, fanatiklerinin uzun süredir merakla beklediği “Mount & Blade II: Bannerlord” adlı devam oyununu, Playstore’da erken erişime açıyor. Tamamı Türkçe hazırlanan oyun, Türkiye’de oyuncuların en sevilmiş olduğu aksiyon yapımlarının başlangıcında geliyor.

Strateji temelli RPG (Rol Yapma Oyunu) türündeki Mount & Blade II: Bannerlord ile Orta Çağ döneminde Kalradya kıtasında oyunculara gerçek cenk deneyimi yaşatılıyor. Birliklerini denetim edebilen oyuncular, eş zamanlı olarak savaşlara katılabiliyor, görevleri yerine getirerek beceriler kazanıyor ve bu kabiliyetleri geliştirebiliyor.

Türkiye’nin marka aksiyon oyunu

İlk kez 2008’de gösterilen “Mount & Blade”in devam oyunu “Mount & Blade II: Bannerlord”, Türk oyun şirketi TaleWorlds Entertainment tarafınca geliştirildi ve tamamen Türkçe olarak hazırlandı. Erken erişime oluşturulan oyun, geliştirilen grafikleri, detaylı karakter oluşturma ekranı, kale kuşatması, dış ilişkiler mantığı, cenk alanında ordu yönetimi ve gerçekçi cenk mekanikleriyle oyunculardan tam not aldı.

PC ve Mac platformları için 3 binden fazla oyunun, Free to Play paketleri, PlayStation 4 oyunları ile oyuncu ekipmanlarının satışa sunulmuş olduğu Playstore’da “Mount & Blade II: Bannerlord” oyununun erken erişime hususi satış fiyatı 129 TL olarak belirlendi. Türk Telekom’un evde web müşterileri, web faturasına ek 12 aya varan taksit seçeneğiyle; Türk Telekom müşterisi olmayan oyun severler ise kredi kartı yada mobil ödeme seçeneğiyle oyunu satın alabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz