Kış mevsiminin en iyileri belli oluyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 4 Nisan Cumartesi günü 8. hafta maçlarıyla geri döndü. VFŞL’nin dönüşüyle beraber Mevsim Ödülleri oylamalarına da başladı! Lig aşamasının tamamlanmasının peşinden mevsimin en iyileri 10 değişik dalda ödüllendirilecek. Yandaş Hususi Ödülü için oylama 5 Nisan Pazar saat 19.00’da başladı.

10 ödülün 9’u VFŞL Gösterim Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafınca belirlenecek. Yandaş Hususi Ödülü ise, 5 Nisan Pazar saat 19.00’da woobox’ta oluşturulan oylama ile seyirciler tarafınca belirlenecek.

Yandaş Hususi Ödülü

VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonrasında oynadığı takımın toplam maç sayısının minimum yarısı kadar maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan tüm oyuncular oylamada yer alacak.

Ödül sahibi, seyirciler tarafınca belirlenecek. Oylama 5 Nisan Pazar günü saat 19:00’da başlamış olacak. Oylamaya ilişkin duyuru VFŞL toplumsal medya hesaplarından yapılacak.

​Vodafone FreeZone Mevsimin En Kıymetli Oyuncusu

Dokuzuncu haftanın sonuna kadar oynanan maçlarda en fazla Vodafone FreeZone Maçın En Kıymetli Oyuncusu seçilmiş şahıs Vodafone FreeZone Mevsimin En Kıymetli Oyuncusu ödülünün de sahibi olacak.

Eşitlik olması durumunda VFŞL Gösterim Ekibi ve VFŞL takımlarının koçları en yüksek puana haiz olan adlar içinde oylama meydana getirecek.

Mevsimin Çaylağı

Daha ilkin herhangi bir ustalaşmış ligde 4’ten daha çok maçta oynamamış, VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonrasında oynadığı takımın toplam maç sayısının minimum yarısı kadar maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan tüm oyuncular oylamada yer alacak.

Ödül sahibi, VFŞL Gösterim Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafınca belirlenecek.

​Mevsimin En Oldukca Gelişen Oyuncusu

Daha ilkin VFŞL’de savaşım eden, VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonrasında oynadığı takımın toplam maç sayısının minimum yarısı kadar maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan tüm oyuncular arasından VFŞL Gösterim Ekibi tarafınca seçilen adlar oylamada yer alacak.

Ödül sahibi, VFŞL Gösterim Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafınca belirlenecek.

​En İyi Üst Koridor

En İyi Ormancı

En İyi Orta Koridor

En İyi Alt Koridor

En İyi Destek

En İyi Koç Ekibi

VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonrasında oynadığı takımın toplam maç sayısının minimum yarısı kadar maça çıkmış ve hâlâ bir ekip kadrosunda kayıtlı bulunan tüm adlar oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Gösterim Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafınca belirlenecek.

Tüm ödüller için oylama 5 Nisan Pazar günü, saat 19:00’da başladı ve 12 Nisan Pazar günü aynı saatte sona erecek!

Mevcut Covid-19 Salgını sebebiyle ödül sahiplerinin katılım göstereceği bir canlı gösterim yapılmayacak. 21 Nisan Salı akşamı Youtube kanalında ödül sahiplerinin açıklanmış olduğu ve röportajlarla dolu bir video yayımlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz