League of Legends'ın Şampiyonlar Ligi de seyircisiz oynanacak

League of Legends’in Türkiye’deki organizasyonu Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde kalan maçların seyircisiz oynanmasına karar verildi. Lig 4 Nisan’da uzaktan erişim ve denetim desteğiyle tekrardan başlamış olacak. 

İşte meydana getirilen izahat:

2019-nCoV’un küresel yayılımı ve devletimizde ilk vakanın açıklanmasıyla beraber 2020 Kış Mevsimi’nin geri kalan maçlarını seyircisiz oynatma sonucu aldık. Kış Mevsimi Finali’ni gelecek haftalarda yeniden değerlendirerek ek olarak bir izahat yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Etkinliklerin iptaliyle beraber şimdiye kadar alınmış biletler için iade işlemi yapılacaktır, biletinizi hemen hemen teslim almadıysanız ya da Dijital Bilet seçeneği ile ve Kredi Kartı ile satın aldıysanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmamıştır. Bilet tutarının iadesi, işlemde kullandığınız kredi kartınıza 10 iş günü içinde otomatikman iade edilecektir. Banka hesap kartı ile meydana getirilen işlemlerde, banka kartına geri ödeme yapılamamaktadır. İadenizin yapılabilmesi için IBAN numarası, banka adı ve hesap sahibi ad -soyad bilgilerini 0850 755 55 55 numaralı Biletix Davet Merkezine yada web Biletix yardım sayfalarından biçim doldurarak satın alan hizmetlerine iletmenizi rica ederiz. Biletix satış kanallarından satın alınmış biletlere ilişkin bilet iadesi Biletix tarafınca gerçekleştirilecektir. Ana gişeden (etkinlik mekan gişesinden) alınan biletlerin iadesi ana gişe tarafınca gerçekleştirilecektir. İade işleminizin gerçekleştirilebilmesi için;

Biletlerinizi teslim aldıysanız, herhangi bir Biletix Perakende Satış Noktasına teslim etmeniz gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz