Hearthstone Masters Tour çevrimiçi ortama taşınıyor

Şu anda devam eden COVID-19 durumu sebebiyle, oyuncularımızın ve görevlilerimizin sağlığını korumak amacıyla hem Masters Tour Jönköping’i hem de sıradaki Asya-Pasifik Master Tour’u çevrimiçi olarak gerçekleştirme sonucu aldık. Küresel bütünlüğün korunması ve tüm katılımcılarımıza adil bir rekabet ortamı sunulabilmesi için Masters Tour Online: Jönköping 12-14 Haziran tarihleri içinde Orta Avrupa saatine bakılırsa; Masters Tour Online: Asya-Pasifik’se 16-19 Temmuz tarihleri içinde Kore saatine bakılırsa gerçekleşecek.

Masters Tour, dünyanın dört bir yanından oyuncuların bir araya gelmiş olarak rekabet etmesi fikri üzerine kurulu ve her bir etkinlikte kurulan ilişkiler Hearthstone esporunun temel taşlarından biri. Mevcut sıhhat krizine karşı verilen savaşım bu etkinliklere uzaktan katılmayı gerektirse de şu anki çevrimiçi yapı yalnız bir kural dışı durumunda. Önümüzdeki dönemde küresel durumu yakından takip etmeyi sürdüreceğiz. Umarız senenin ilerleyen dönemlerinde gerçekleşecek Masters Tour Montreal ve Masters Tour Madrid etkinliklerinde tekrardan bir araya gelme şansı buluruz.

Masters Tour Online: Jönköping’e katılımlar kapanık olsa da Masters Tour Online: Asya-Pasifik biletini cebinize koyabilmek için şu şekilleri seyredebilirsiniz:

2 Nisan ve 24 Mayıs tarihleri içinde Battlefy üstünden bir çevrimiçi Masters Qualifier’da zafere ulaşmak

Masters Tour Los Angeles yada Jönköping etkinliklerinden birini minimum 7-2’lik bir skorla tamamlamak

Masters Tour Online: Asya-Pasifik için düzenlenen Masters Qualifier turnuvalarında 5 kez ilk 8’e girmek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz