Netmarble’ın ilk konsol oyunu: Seven Knights – Time Wanderer

Netmarble, bugün meydana gelen Nintendo Direct canlı yayınının peşinden, Nintendo Switch™ için ilk oyunu olan Seven Knights – Time Wanderer -’ı gururla duyuruyor.

Seven Knights Mobil’i temel alan mükemmel görsellere haiz, gerçek zamanlı ve tur tabanlı bir RYO olan Seven Knights – Time Wanderer -, yepyeni kontrollerle ve cenk sistemleriyle konsol platformuna uyarlandı. Oyun, tek oyunculu RYO olarak mobil sürümünden değişik örneksiz bir hikâye sunuyor. Her bölge için Nintendo eShop’dan dijital paket olarak dünya genelinde yayınlanacak ve gacha sistemi bulunmadığından dolayı oyuncular hikâyede ilerleyerek karakterleri açabilecek.

Netmarble ve Nintendo’nun coşku verici iş birliği

Netmarble’ın Baş Yapımcısı Young Jae Park: “Seven Knights’ın 2014’te Kore’de yayınlanmasından beri global popülerliğe yükselmesini seyretmek fazlaca coşku ve gurur vericiydi. Seven Knights – Time Wanderer -’ın Netmarble’ın ilk Nintendo oyunu olmasından dolayı fazlaca heyecanlıyız” dedi ve ekledi: “Ekibimiz Seven Knights – Time Wanderer – oyununu neyin hususi kıldığını yeni oyuncu kitlesine paylaşmak için çok istiyor; bu yüzden bizim ilk konsol oyunumuzun Nintendo Switch oyuncuları için coşku verici olması adına Nintendo ile birlikte dikkatle çalışıyoruz.”

Seven Knights’ın popüler kahramanları bu oyunda

Seven Knights – Time Wanderer -, Seven Knights’ın sekizinci üyesi, Sandy diye malum bilgili bir kum saati nihai büyüsel ekipmanıyla donanımlı Vanessa’yı mevzu alıyor. Gerçek zamanlı, tur tabanlı, cenk odaklı macerada vakit ve uzayın bükülmelerine düştükten sonrasında eve sağ salim dönebilmek için, Seven Knights mobil oyununun temel üyelerinin grup üyesi olarak katılmış olduğu bir yolculuğa çıkıyor.

Seven Knights’ın orijinal sürümü ilk yayınlandığı Mart 2014 tarihinden itibaren 150’nin üstünde ülkede App Store ve Google Play’de indirilebiliyor ve altı yılı aşkın sürede dünya genelinde toplam 60 milyon indirmeye ulaştı. Dünya genelinde büyük popülerliğe ulaşan tur tabanlı mobil RYO Seven Knights, 700 çeşit karakteri, şiddetli tur tabanlı savaşları ile 700 tip karakteri toplama ve geliştirme eğlencesi sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz