Logitech G ve McLaren ortaklığı devam ediyor

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının önder markası Logitech G, 1963 senesinde kurulan Formula 1 ekibi McLaren ile yeni dönem ortaklığını duyurdu. Espor sektörüne ve yarışlara değişik bir görüş açısı getirecek olan bu ortaklık, McLaren’in motor sporları ve otomotiv dünyasındaki varlıklı mirasını, Logitech G’nin espor ve oyun teknolojisindeki uzmanlığıyla birleştirerek oldukca daha geniş bir kesime hitap etmeyi amaçlıyor.

Yarış hayatına yeni bir görüş açısı

Logitech G’nin McLaren’in espor faaliyetlerini en başından beri desteklediğinin altını çizen McLaren Racing Satış ve Pazarlama Müdürü Mark Waller, “Bu ortaklığı McLaren Racing ve Automotive’i de kapsayacak şekilde genişletmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Oyuncular için en iyi deneyimi sunan yüksek kaliteli ürünlerle sektöre damga vuran Logitech G ile ortaklık yapmak bizim için oldukca kıymetli. Yarış hayatına hep beraber yeni bir görüş açısı getireceğimiz için oldukca heyecanlıyız” diye konuştu.

Ortaklıkla ilgili izahat icra eden Logitech Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Logitech G olarak esporun ve yarışmaların büyüyüp yaygınlaşması için ciddi yatırımlar yapıyor, esporcuların beklenti ve ihtiyaçlarının oldukca daha fazlasını karşılayan ustalaşmış ekipmanlar geliştiriyoruz. Paydaşlarımızla yeni işbirliklerine imza atma bizim için en mühim konulardan biri. Bundan dolayı Logitech G Challenge şeklinde etkinliklerle dünyaya damga vurduğumuz McLaren ile ortaklığımızın kapsamının genişletilerek devam etmesi çoğumuz için mutluluk verici. McLaren ortaklığımız yardımıyla hepimizin içindeki yarış ruhunu ortaya çıkaracak işler yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz