Ankara ve İzmir'de hareket var!

Spor KralGazetesi’nin “Hepimiz buraya, Runatik’le Koşmaya” sloganıyla okurlarını davet etmiş olduğu bir koşu etkinliği olan Runatik, Merell Bold Union ile hem Ankara hem de İzmir’de faaliyetlerine devam ediyor.

Hemen hemen 1 senedir sporseverlerle beraber olmasına karşın birçok kişiye spor alışkanlığı kazandıran Merrell Bold Union ile bir araya gelen Runatik, Merrell Bold Union’ın düzenlemiş olduğu antrenmanlar ile daha büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor. 

Merrell Bold Union’ın herkesi kucaklayan yapısı Runatik’in koşu çağrısıyla da paralellik gösteriyor. Merrell Bold Union ile koşmak için hiçbir koşul bulunmuyor. Topluluğun tüm antrenmanları parasız düzenleniyor. Merrell Bold Union’ın bizlerden tek beklentisi: “Spor hayata geçirmeye istekli olmak ve bol miktarda gülümsemek.

SIFIRDAN BAŞLA!

Merrell Bold Union ve Runatik antrenmanları ile koşuya sıfırdan adım atmak mümkün. Yürü-koş ekipleri yardımıyla birçok şahıs sıfırdan başlayıp, kilometrelerce koşmaya başlamış bile.

TEK AMAÇ: SPORTİF BİR YAŞAM

Runatik ve Merrell Bold Union beraber daha çok kesime ulaşmak ve koşu sporunu daha oldukça kişiye tanıtmayı hedefliyor.

HER ŞEY TEK UYGULAMADA

Merrell Bold Union, Runatik ile hem İzmir’de hem de Ankara’da antrenmanlarına hız kesmeden devam ediyor. Etkinliklerin takip edeni için başka hiçbir koşu grubunda olmayan bir uygulama geliştiren Merrell Bold Union, beraber koşmanın tadını çıkarabilmek için sizi antrenmanlarına çağrı ediyor. Ne şekilde mi? Android ya da iOS telefonunuzdan Bold Union uygulamasını indirmeniz kafi. Uygulama kullanmıyorum derseniz, “boldunion” instagram hesaplarına da bildiri atabilirsiniz.

Bundan sonrasında, aynı vizyonda hareket eden Runatik ve Merrell Bold Union’ı yollarda beraber oldukça göreceğiz! Bu iki oluşum düzenledikleri etkinlikler ile esin vermeye ve pozitif enerji yaymaya devam edecek benzer biçimde görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz