Fenerbahçe'nin transferde hedefi Karagümrük'ten Bertolacci

Fenerbahçe ‘de yönetim, alınan istikrarsız sonuçların arkasından teknik direktör arayışlarına başlamıştı. Sarı-lacivertlilerde mevcut çalıştırıcı Vitor Pereira’nın yerine kabul edilen adlar içinde Karagümrük’ün İtalyan teknik adamı Farioli’nin de olduğu biliniyor.

Fenerbahçe’nin hamlesi Farioli ile sınırı olan kalmayacak. Takvim’de yer edinen habere nazaran; Fenerbahçe yönetimi pazartesi günü ilk iş olarak Fatih Karagümrük’ün İtalyan teknik direktörü Franscesco Farioli için Karagümrük yönetimi ile masaya oturacak.

Bertolacci için aktarma” target=”_self” style=”text-decoration: underline;font-weight: bold;”> aktarma teklifi yapılacak

Fenerbahçe’nin girişimi Farioli ile de sınırı olan kalmayacak. Karagümrük’te başarı göstermiş bir grafik çizen İtalyan merkez orta saha Bertolacci’nin transferi de masaya yatırılacak.

Kariyerinde Roma, Lecce, Genoa ve Sampdoria kulüpleri bulunan İtalyan orta saha geçtiğimiz sürem dönem içinde Fatih Karagümrük’e aktarma oldu. Bertolacci’nin İstanbul ekibiyle sözleşmesi 30 Haziran 2022 senesinde sona erecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz