Mutlu Türkmen, yeniden TBBDF başkanı seçildi

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu’nun başkanlık seçimi, Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel kurula 129 delegeden 84’ü katılırken, tek aday olarak seçimlere katılan Türkmen, kullanılan 61 oyun 60’ın alarak başkanlığa seçildi. 1 oy ise geçersiz sayıldı.

Başkan Mutlu Türkmen genel kurulda yapmış olduğu konuşmada, internasyonal organizasyonlarda madalyalar kazanarak yaptıkları çalışmaların karşılığını almaya başladıklarını belirten Türkmen, “Son olarak İtalya’da düzenlenen Bayanlar ve Erkekler Dünya Bocce Şampiyonası’nda altın nokta disiplininde ulusal sporcumuz Buket Öztürk altın madalya kazanmıştır. Basamak disiplininde yarışan ablası ulusal sporcumuz İnci Ece Öztürk ise ikinci olarak gümüş madalya kazanmıştır. Şu an iki kızımız da burada, huzurlarınızda kendilerini yine kutlama ediyorum. Yeniden beni aday gösteren camiaya oldukça teşekkür ediyorum” dedi. 

Başkanlığını Mutlu Türkmen’in yapmış olduğu federasyonun yönetim kurulu şu adlardan oluştu:

Fahrettin Göktaş, Ayhan Tuğlu, Serdar Arslan, Murat Kul, Faik Kapsız, Bilal Aydın, Afşin Yılmaz, Lokman Ertürk, Fikret Kelleş, Berçin Havva Öztürk, Ferdi Şimşek, Taşkın Akdağ, Alper Erduran ve Rıdvan Özkan. (DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz