Bayram Yalçınkaya, yeniden TTF başkanı seçildi

Federasyonun 5’inci olağan ve mali genel kurulu Ankara’daki bir otelde gerçekleştirildi. Genel kurulda 144 delegenin oyunu alan Bayram Yalçınkaya, tekrardan başkan oldu. Öteki aday Ahmet Melih Işıkçı 9 oyda kaldı.

Son üç buçuk yılda ekibiyle beraber hayata geçirdiği projelere mercek tuttuğu, iddialı bir kampanya periyodu geçiren Yalçınkaya, seçim sonuçlarının açıklanması sonrası yapmış olduğu teşekkür konuşmasında şunları söylemiş oldu: “Camiamızın istisnasız tüm kademelerinin desteği bizi onere etti. Bu teveccüh bizim için artık daha fazlaca çalışmak, triatlona yeni ilkler kazandırmak adına yeni stratejiler geliştirmek anlamına geliyor. Önümüzdeki dönem, topluluk içi çekişmelerin olmadığı, tüm enerjimizle inovatif çalışmalara yöneleceğimiz bir yönetim anlayışını daha da kararlılıkla sergileyeceğimiz bir milattır. Kurumsal yapının öteki federasyonlara da örnek teşkil etmiş olduğu, netice odaklı ve saydam yönetim anlayışımızdan yeni dönemde de ödün vermeyeceğiz. Bizi destekleyen, yüreklendiren her insana fazlaca teşekkür ederim.”

Bayram Yalçınkaya başkanlığındaki federasyonun yönetim kurulunda yer edinen adlar şöyleki:

Yavuz Selim Kıran, Yücel Yılmaz, Adem Murat Yücel, Yalçın Eyigün, İbrahim Anaç, Halit Bekiroğlu, Burak İnce, Bülent Çendik, İsa Dal, Güvenli Kabukçu, Şehri Şahin, Ali Baş, Murat Cengiz, Selçuk Bora Çavuşoğlu.

Divan başkanlığını Murat Cengiz’in yapmış olduğu genel kurulda ek olarak etkinlik ve denetim raporları ibra edildi. (DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz