TBBDF Başkanı Mutlu Türkmen, seçime tek aday girecek

Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı Mutlu Türkmen, 23 Ekim’de gerçekleştirilecek olağan seçimli genel kurula tek aday olarak girecek. Türkmen yapmış olduğu yazılı açıklamada, 13 yıl başkan vekilliği, 2018’den bu yana da başkanlığı yapmış olduğu dönemde mühim başarılara imza attıklarını belirtti.

Salgın öncesi mühim sportif hamleler yaptıklarını da özetleyen Türkmen, “Sürdürdüğümüz internasyonal destekli projeler ve Samsun’da halkımızın hizmetine sunduğumuz Bowling Akademi İşletmesi ile tüm spor toplumunun takdirini kazanmayı başardık. Gene 2018 senesinde Internasyonal Bocce Konfederasyonu (CBI) Başkanlığı’na seçilerek, bu branşta ülkemiz adına zamanı önemi haiz bir temsil sorumluluğu da üstlendik.” ifadelerini kullandı.

CBI’nın 2022’deki genel kurulunda aday olmayı da planladığını vurgulayan Türkmen, “Devletimizde sicili temiz ve karnesi pekiyi olan federasyonumuzun istikrarlı büyümesine devam etmesini arzulamam sebebiyle, 23 Ekim’de yapılacak olan olağan seçimli genel kurulunda başkan talibi olmaya karar verdim. Camiamızın siz kıymetli üyelerinin desteğini alarak, bayrağı daha da ileriye taşımak isterim.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

AA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz