Süper Lig ‘in 3’üncü haftasında Cuma gün saat 21.45’te Adana Demirspor’a konuk olacak Konyaspor , maçın hazırlıklarını yapmış olduğu antrenmanla sürdürdü. Kayacık Tesisleri’nde teknik direktör İlhan Palut yönetiminde meydana gelen antrenman; düz koşu, ısınma ve çabukluk hareketleriyle başladı. Topla oyun ve pas emek vermesi ile devam eden emek verme, çift kale maç ile sonlanmış oldu. Antrenmana sakatlıkları devam eden Musa Çağıran ve Marin Anicic katılmadı. Antrenman öncesinde teknik direktör İlhan Palut ve kaleci İbrahim Sehic basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu.

İLHAN PALUT: LİGE İYİ BAŞLAMAK BİZİM ADIMIZA ÖNEMLİ 

İlk iç saha maçında yandaş önünde alınan galibiyetin önemine vurgu meydana getiren teknik direktör Palut, “Başakşehir maçı, sezonun ilk iç saha maçıydı. bunun yanında uzun süre sonrasında seyircimizin bizlere destek verdiği ilk maçtı. Lige iyi adım atmak bizim adımıza mühim Adana Demirspor maçına hazırlıklarına devam ediyoruz” diye konuştu.

İBRAHİM SEHİC: BAŞAKŞEHİR MAÇININ SONUCU SÜRPRİZ DEĞİLDİ

Başakşehir galibiyetinin sürpriz olmadığını söyleyen tecrübeli kaleci İbrahim Sehic, “Başkası bu sonucun sürpriz bulunduğunu düşünebilir fakat benim için Başakşehir maçının sonucu sürpriz değildi. Zira sürem başından beri oldukça iyi çalışıyoruz. Takımımızın hak etmiş olduğu yer ligin en üst noktalarında olması gerekiyor. Alçak gönüllü olmak gerekiyor. Hazırlıklarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. bu yüzden Adana Demirspor maçına da iyi bir halde hazırlanıp, rakibimizi ciddiye alacağız” ifadelerini kullandı.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz