Milli cimnastikçilerden videolu “evde kal” mesajı

Ulusal cimnastikçiler, kendi imkanlarıyla çektikleri videoyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında meydana getirilen “Evde kal Türkiye” çağrısına cimnastik hareketleri yaparak destek verdi. Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve ulusal sporcular Nazlı Özgör, Nihatcan Gül, Burcu Önal, Ahmet Çoruh, Ayşe Begüm Onbaşı, Mehmet Utku Çırak, Mehmet Ercoş, Yeliz Boylu, Simay Yıldızer, Elif Betül Karateke, İsmail Yağız Altıparmak, İrem Şahinkanat, Ahmet Meriç Turmamış, Şimal Seyman, Can Sarı, Çağla Moroğlu, Belinay Yetişen, Ecre Barklı ile İdil Toközlü, “evde kal” mesajı vermek için evlerinde kamera karşısına geçti.

Ulusal cimnastikçiler, kendi imkanlarıyla çektikleri videolarda kolonya, dezenfektan benzer biçimde temizlik ürünleri kullanarak cimnastik hareketleri yapmış oldu.

Videonun sonunda paylaşılan mesajda ise “Cimnastik ailesi olarak sıhhat için ’Evde Kal’ diyoruz. Tüm yurttaşlarımız benzer biçimde camiamız ve camiamızın yakınlarının sağlığı bizim için fazlaca mühim. Lütfen kendinize dikkat edin, size ihtiyacımız var. Bu mesajı çevrenizdekilerle ve toplumsal medyadan paylaşarak sıhhat çağrımıza destek olabilirsiniz. Ek olarak yakınlarımızı da takip ederek kurallara uymayanları uyaralım. Sıhhatli nice günlere.” ifadelerine yer verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz