Kobe Bryant'ın havlusu satıldı

Kobe, kariyerinin son maçında Utah potasına 60 sayı atmış ve unutulmaz bir performans sergilemişti. O maç sonunda yapmış olduğu konuşma esnasında kullandığı havlu, açık artırmada 30 bin dolara satıldı. Satın alan kişinin, dünyanın en iyi Lakers koleksiyonuna haiz olduğu açıklandı.

THY EuroLeague yönetimi, sezonun geri kalanının durumu için bir karar vermeye çalışıyor. Oyuncular Birliği ile görüşen EuroLeague yönetimi, oyunculara sezonun tamamlanamaması halinde maaşlarından yüzde 33 kesilmesi teklifinde bulunmuş oldu. Sadece oyuncular ise yüzde 20’den fazla bir kesintiye yanaşmıyor.

F1 takımlarından Mercedes, salgınla mücadeleye destek olmak için İngiltere’de Londra Üniversitesi Akademisi ile 100 saatten daha azca sürede solunum aleti üretti.

Milletvekili ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Ulusal Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu, “Bu zor günlerde 3 aylık maaşımı TBMM’ye ve bugüne dek olduğu benzer biçimde bundan sonrasında da alacağım tüm maaşlarımı gerekseme sahiplerine dağıtmaya devam edeceğim inşallah” dedi.

Romanya futbol tarihinin en iyi kalecilerinden 43 yaşındaki Martin Tudor’un, Corona virüs sebebiyle yaşamını kaybetmiş olduğu açıklandı.

Tüm dünyaya ‘evde kalınca’ diyen Juventus’un süperstarı Ronaldo, ülkesi Portekiz’de sevgilisi Rodriguez ve iki çocuğuyla dışarıda dolaşırken görüntülendi.

Real Madrid’in Fransız forveti Benzema, vatandaşı Olivier Giroud ile ilgili olarak, “Formula 1 ile kartingi karşılaştıramazsınız. Ben Formula 1’im” dedi.

Tottenham’ın golcüsü Harry Kane, futbolu Londra ekibinde bırakıp bırakmayacağıyla ilgili soruya, “Buna evet de hayır da diyemem. Kulübü seviyorum fakat bunun için burada duracak değilim” yanıtını verdi.

İtalya Gençlik ve Spor Bakanı Vincenzo Spadafora, salgın sebebiyle daha ilkin başlama zamanı 3 Mayıs’a ertelenen ustalaşmış liglerin, bu tarihte başlamasının olanaksız bulunduğunu deklare etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz