Türkiye’yi ve dünyayı tehdit eden koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle Süper Lig’e ara verilirken, Fraport TAV Antalyaspor’da futbolcular, teknik direktör Tamer Tuna’nın belirlediği program çerçevesinde belirlenen saatte online olarak çalışmalarını gerçekleştiriyor. Kırmızı-beyazlı bazı oyuncular antrenman saatleri haricinde bireysel olarak yaptıkları emekleri ise toplumsal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşıyor.

DOĞUKAN EVDE, BOFFİN PARKTA ÇALIŞTI

Akdeniz ekibinin genç oyuncularından Doğukan Sinik, toplumsal medya hesabı Instagram’dan bisiklet üstünde bireysel olarak yapmış olduğu emek verme ve evin içine kurduğu ses sistemini paylaşırken, evde kal çağrısına uyduğunu gösterdi. Kırmızı beyazlıların deneyimli kalecisi Ruud Boffin, Antalya’da gözden uzakta bir parkta müzik dinleyerek bireysel antrenmanını takipçileriyle paylaştı.

CHICO, ANGELO İLE BİRLİKTE

Antalyaspor’un başarı göstermiş müdafa oyuncularından Brezilyalı Chico, evinde sürem ortasında Kayserispor’a kiralanan Diego Angelo ile beraber çalışmalarını sürdürürken, evdekal çağrısında bulunmuş oldu. Kırmızı beyazlıların 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Amilton da evde kal çağrısı yaparak, evinde çalıştı. Amilton, valizin üstünden atlamanın yanı sıra evinde bulunan spor malzemeleriyle çalışmalarını sürdürdü.

Öte taraftan kulüp tarafınca futbolculara ulaştırılan kondisyon aletleri ve ekipmanlarıyla beraber evde kal kampanyası çerçevesinde Fraport TAV Antalyasporlu futbolcuların, antrenmanlarını online sistemde sürdürmeye devam edeceği açıklandı.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz