Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da ayrılık! Anıl Uyanık’tan veda – Basketbol Haberleri

Balıkesir BŞB ile genel menajer Anıl Uyanık yollarını ayırdı. Uyanık bir veda mesajı yayınlayarak kulübün EBBL’den bugünlere uzanan sürecini özetledi ve beraber çalıştıklarına teşekkür etti.

İşte Anıl Uyanık’ın veda mesajı:

2014 senesinde Karesispor ‘un Bölgesel Lig’de kuruluşuyla başlayıp, 2019’dan sonrasında Balıkesir Büyükşehir Belediyespor adıyla 10 senedir kesintisiz olarak sürdürmekte olduğum Basketbol Şubesi Genel Menajerlik görevimden ayrılmış bulunmaktayım.

2014 senesinde Karesispor ‘un Bölgesel Lig’de kuruluşuyla başlayıp, 2019’dan sonrasında Balıkesir Büyükşehir Belediyespor adıyla 10 senedir kesintisiz olarak sürdürmekte olduğum Basketbol Şubesi Genel Menajerlik görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bu 10 senelik uzun süre zarfında kulübümüzün her bir noktasını tuğla tuğla inşa ederek, ustalaşmış organizasyonu, altyapı oluşumu, mali disiplin, her kademedeki okullara ulaşmaya başarmış eğitim ve toplumsal mesuliyet projeleriyle Balıkesir’i basketbolla yaşar hale getirdik. Her maç ve her koşulda Kurtdereli Spor Salonu’nu tıklım tıklım doldurarak Türkiye’nin en güzel basketbol atmosferlerinden birini oluşturan görkemli taraftarı, taraflı yansız tüm basketbol kamuoyunun kabul etmiş olduğu saygı duyulan ve etik kulüp imajı, şehrin tabanına yayılmayı başarmış güçlü basketbol geleneğiyle, Balıkesir’in Türk sporu için rol model alınacak bir basketbol markasına ulaşmış olmasının tarifsiz mutluluğu ve gururunu yaşıyorum.

Balıkesir’de basketbol sevgisinin bu günlere gelmesinde büyük destekleri olan başta Sn. Yücel Yılmaz olmak suretiyle, kulüp başkanlarımıza, beraber çalıştığım tüm kademelerdeki ekip arkadaşlarıma, formamızı terleten ustalaşmış sporcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Balıkesir’in basketboldaki ayak seslerini duyan ve üst düzey organizasyonlardaki ev sahipliğiyle bizleri onurlandıran Türkiye Basketbol Federasyonu başta olmak suretiyle, yerelde ve ulusalda paydaşımız olmuş tüm kurum, kuruluşların kıymetli temsilcilerine ve bizleri hiçbir koşulda yalnız bırakmayan büyük Balıkesir halkına teşekkür eder, bayrağı devrettiğimiz yeni yönetimimize başarılar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz