Karşıyaka – Galatasaray maçında Buğrahan Tuncer’den olay hareket! Sosyal medyadan özür diledi – Basketbol Haberleri

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final serisi üçüncü ve son maçında Pınar Karşıyaka, Galatasaray Ekmas’ı 97-82 yenerek yarı finale çıktı. Galatasaraylı Buğrahan Tuncer’in hareketleri taraftardan tepki görmüş oldu.

Galatasaraylı Buğrahan Tuncer’in tribünlere cinsen organını göstermesi ve el hareketi çekmesi üstüne oyun durdu. Bir süre maça ara verilirken sonrasında devam etti ve Pınar Karşıyaka, tur atlayan taraf oldu.

SKANDAL HAREKET

BUĞRAHAN TUNCER ÖZÜR DİLEDİ

31 yaşındaki tecrübeli basketbolcu toplumsal medya hesabından yaşanmış olan olaylardan dolayı özür diledi.

Buğrahan Tuncer paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Dün akşam oynadığımız Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Play-off Çeyrek Final 3. karşılaşmasında sahaya çıktığımız andan itibaren tüm değerlerime, eşime, yeni doğan kızıma, aileme karşı durmaksızın meydana getirilen hakaretler ve küfürler bi anlık hiddet ile yanlış bir davranışta bulunmama sebep oldu.

Karşıyaka - Galatasaray maçında Buğrahan Tuncerden olay hareket Sosyal medyadan özür diledi

Daima örnek bir davranış sergilemesi ihtiyaç duyulan, ülkesini, kulübünü ve mensubu olduğu Ustalaşmış
Basketbolcular Birliği’ni en iyi şekilde temsil etmeye çabalayan bir sporcu olarak, bu ve benzeri davranışlar içinde bulunmamam icap ettiğinin farkındayım.

Yaşanmış olan bu vaka sebebiyle üzdüğüm, kırdığım herkesten, tüm basketbolseverlerden ve kamuoyundan içtenlikle özür dilerim.

Bu vesile ile sporun birleştirici ruhuna aykırı bu tür olayların tekrar yaşanmaması adına, taraftarlarımızın ve tüm basketbolseverlerin beklediği olgunluğu ve centilmenliği göstereceğime söz veririm.
Saygı ve sevgilerimle.

ŞOKE EDEN OLAY!

Karşıyaka - Galatasaray maçında Buğrahan Tuncerden olay hareket Sosyal medyadan özür diledi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz