Anadolu Efes’te yeni koç konusunda karar verildi! – Basketbol Haberleri

Turkish Airlines EuroLeague’de Play-Off şansını Play-In’de Virtus Bologna’ya karşı almış olduğu iç saha yenilgisi ile kaybeden Anadolu Efes’te yeni sezonun çalışmalarına hız verilmiş durumda. Efes’te gündemdeki ilk mevzu yeni koç…

Anadolu Efeste yeni koç konusunda karar verildi

XAVI PASCUAL İDDİALARI VARDI

Sezona Erdem Can yönetiminde başlamasına karşın alınan başarısız sonuçların arkasından ekibi Tomislav Mijatovic’e emanet eden Anadolu Efes’in değişik bir koç ile yeni sezona başlaması planlanıyor. Bu doğrultuda Efes’in Zenit St Petersburg’un başantrenörü Xavi Pascual ile anlaştığı öne sürülmüştü.

Anadolu Efeste yeni koç konusunda karar verildi

SPANOULIS GÜNDEME GELDİ

İspanyol basınından Encestando, Anadolu Efes’in son dönemde Vassilis Spanoulis’i de gündemine aldığını belirtti. Oyunculuk dönemiyle Avrupa basketbolunun efsaneleşmiş adları içinde yer edinen Spanoulis, bu sürem Peristeri’nin başantrenörü olarak vazife yapmıştı.

Anadolu Efeste yeni koç konusunda karar verildi

SON KARAR ALIMPIJEVIC OLDU!

Encestando, gündeme giren isimlere karşın Anadolu Efes’in son kararını Dusan Alimpijevic’ten yana kullandığını belirtti. EuroCup’ta hem Bursaspor hem de Beşiktaş ile zamanı başarılara imza atan 38 yaşındaki çalıştırıcının yeni sezonda Anadolu Efes’in başlangıcında olması planlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz