Fenerbahçe Beko’dan Shane Larkin bombası! – Basketbol Haberleri

Turkish Airlines EuroLeague’deki temsilcilerimiz içinde sürpriz bir aktarma gerçekleşebilir. Fenerbahçe Beko’nun Anadolu Efes’in yıldız adı Shane Larkin için devrede olduğu iddia edildi.

DAHA ÖNCE DE GÜNDEME GELMİŞTİ

2021-22 sezonunun sonunda Fenerbahçe Beko’nun Shane Larkin için devrede olduğu belirtilmiş hatta bu doğrultuda yıldız oyuncuya teklifin iletildiği öne sürülmüştü. O dönemde Sarı-Lacivertliler’in Shane Larkin’e 2 yıl için 7 milyon Dolar’lık bir teklif sunmuş olduğu belirtilmekteydi.

Fenerbahçe Bekodan Shane Larkin bombası

Anadolu Efes, Shane Larkin mevzusunda 2022’nin yazları mutlu sona ulaşmayı başaran taraf olmuştu. Yıldız oyuncu ile NBA çıkış opsiyonu bulunan 2 senelik bir sözleşme imzalanmıştı.

FENERBAHÇE YENİDEN DEVREDE

Yunan basınından Totalbasket, Fenerbahçe’nin gene Shane Larkin’in durumunu yakından takip ettiğini belirtti. Sarı-Lacivertliler, bu yaz sözleşmesi sona erecek oyuncuyu ekibine katmak istiyor.

Fenerbahçe Bekodan Shane Larkin bombası

Totalbasket’in edinmiş olduğu bilgiye bakılırsa Fenerbahçe Beko’nun Shane Larkin’e olan ilgisi doğrulanmış durumda.

Fenerbahçe Bekodan Shane Larkin bombası

Bu sürem Turkish Airlines EuroLeague’de Anadolu Efes formasıyla 17 sayı, 3 ribaunt, 5.2 asist, 1.1 top çalma averajları yakalayan Shane Larkin, 20.3 verimlilik puanı averajıyla bu alanda EuroLeague’in zirvesinde yer ediniyor.

 

Fenerbahçe Bekodan Shane Larkin bombası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz