Galatasaray’ın yeni hocası belli oldu! Resmen açıklandı – Basketbol Haberleri

Galatasaray Hanım Basketbol Ekibi’nın başlangıcında daha ilkin Euroleague Women şampiyonluğu yaşamış olduğu koçu Ekrem Memnun’u yeniden getirdiğini deklare etti.

Sarı-kırmızılı ekipten meydana getirilen açıklamada, “Galatasaray Uygar Faktoring Hanım Basketbol Takımımızın başantrenörlük görevine Ekrem Memnun getirildi. Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta Başkan Dursun Aydın Özbek’in katılımıyla gerçekleşen törenle 2024/25 ve 2025/26 sezonlarını kapsayan resmi sözleşmeyi imzalayan kulübümüzün efsaneleşmiş başantrenörü Ekrem Memnun’a tekrardan evine hoşgeldin diyor, başarılarla dolu seneler diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

İmza töreninin peşinden Başantrenör Ekrem Memnun ve Başkan Dursun Aydın Özbek açıklamalarda bulunmuş oldu.

Ekrem Memnun, “Birincisi oldukça mutluyum, eve geri döndüm. Ilk olarak başkanımıza, yönetim kuruluna bilhassa Sayın Mehmet Cibara’ya, benim buraya dönmeme vesile oldukları için, evime dönmeme vesile oldukları için oldukça teşekkür ediyorum. Her şey belli, hedeflerimiz belli, Galatasaray kültürünün gerektirdikleri belli. Ne yapacağımızı biliyoruz, beklentileri biliyorum. Şu andan itibaren yapılacak tek şey kafamı öne eğip çalışmak, yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmak. Ondan sonrasında kulübümüzü taraftarımızın istediği, kulübü en iyi şekilde temsil edecek ekibi hazırlamak. Bunun için hep birlikte elimizden gelen her şeyi yapacağız.” diye konuştu.

Galatasarayın yeni hocası belli oldu Resmen açıklandı

Başkan Dursun Aydın Özbek ise, “Memnuniyetimi ifade etmek isterim. Ekrem hocayla daha önceki başkanlığım döneminde de oldukça güzel emek harcamalar yaptık. O gün itibariyle yollarımız ayrıldı fakat bu yuvanın sıcaklığı yeniden Ekrem Hocayı buraya çağırdı. Galatasaray’a oldukça yararlı hizmetler geçmişte vermişti, bugün de vereceğine inanıyorum ve kendisine başarılar temenni ediyorum. İnşallah Galatasaray’a layık olduğu şekilde, parkede temsil edeceğiz. Kendisine başarılar temenni ediyorum. Tanrı utandırmasın diyorum.” ifadelerini kullandı.

DİKKAT ÇEKEN SÖZLER!

Galatasarayın yeni hocası belli oldu Resmen açıklandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz