Şirketler Arası Basketbol Ligi’nde (CBL) Potanın ‘Yıldız’ları şampiyon oldu – Basketbol Haberleri

78 şirket takımının savaşım etmiş olduğu Firmalar Arası Basketbol Ligi’nde (CBL) sıkıntılı geçen bir sezonun peşinden Yıldız Tüm ortaklık Basketbol Ekibi şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Nisan ayında kuruluşunun 10. yılını kutlayacak olan Potanın Yıldızları; CBL Seri-A Ligi’nde birbirinden sıkıntılı rakiplerle girmiş olduğu kıyasıya rekabette gülen taraf oldu.

Toplam 9 takımın savaşım etmiş olduğu CBL’in en kuvvetli serisi olan Seri-A liginde oynadığı 11 maçın 10’undan galibiyetle ayrılan Yıldız Tüm ortaklık Basketbol Ekibi, CBL’deki ilk şampiyonluğunu kazanmıştır. Şampiyon ekip 30 Mayıs – 2 Haziran tarihleri içinde Antalya’da düzenlenecek olan CBL Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

OLAY GELİŞME

Bahattin Aydın: En büyük motivasyonumuz başarıya olan tutkumuz

Yıldız Tüm ortaklık İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın, Yıldız Tüm ortaklık Basketbol Ekibi’nın şampiyonluğundan mutluluk duyduğunu belirterek, başta ekip baş antrenörü pladis Türkiye Mali İşler Lideri Serkan Aslıyüce, ekip kaptanı eStar Global Genel Müdürü Sadem Pehlivan ve ekip menajeri pladis Türkiye Saha Operasyon Müdürü Başak Güneş olmak suretiyle, ligde savaşım eden tüm ekip oyuncularını kutladı.

Aydın sözlerine şu şekilde devam etti:

“Yıldız Tüm ortaklık’de çalışanlarımız başarı göstermiş iş sonuçlarımıza katkılarıyla beraber bünyemizdeki toplumsal ve spor kulüplerimiz vasıtasıyla bizleri birçok alanda temsil ediyor. Yıldız Tüm ortaklık Basketbol takımımız, bizim tabirimizle ‘Potanın Yıldızları’, 10 senedir istikrarlı ve yüksek performanslarıyla savaşım ederken; ekip ruhu ve başarı tutkusu açısından da bizlere devamlı esin veriyor. Basketbol takımımızla kazandığımız bu şampiyonluk, tüm çalışanlarımız için motivasyon ve gurur deposu olurken, hem de kuvvetli işveren markamız açısından da ehemmiyet taşıyor. Yurt içinde ve yurt haricinde ortalama 98 değişik pasaporta haiz 75 bin Yıldız’lı olarak gerek etkinlik alanlarımızda gerekse toplumsal ve spor alanlarındaki başarı göstermiş performansımızı sürdüreceğiz.”

İSPANYA’DAN GELİYOR

Şirketler Arası Basketbol Ligi’nde (CBL) Potanın ‘Yıldız’ları şampiyon oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz