Zeljko Obradovic geleceği hakkında kararını verdi! ‘Ya burada kalırım ya da…’ – Basketbol Haberleri

Sırp ekibi Partizan’ı çalıştıran tecrübeli koç Zeljko Obradovic, THY EuroLeague’de Anadolu Efes’e karşı oynanan karşı karşıya gelme sonrası dikkat çeken açıklamalarda bulunmuş oldu.

ANADOLU EFES’E KARŞI GALİBİYET

Turkish Airlines EuroLeague’de Anadolu Efes, 27. hafta mücadelesinde Partizan’a konuk oldu. Stark Arena’da oynanan maçı Partizan 100-90 kazanmıştır. Bu sonucun arkasından Partizan 13. galibiyetini aldı, Anadolu Efes 16. kez yenildi.

Zeljko Obradovic geleceği hakkında kararını verdi Ya burada kalırım ya da...

‘GELECEĞİMDEN HİÇ ŞÜPHEM YOK’

Obradovic, kıçük bir çocuğun açmış olduğu ”Zeljko’ya babamdan daha fazlaca güveniyorum” yazılı pankart için konuşarak, ”Kendimden fazlaca oyun ve oyuncularım hakkında konuşmayı seviyorum, taraftarların benim de onlardan biri olduğumu ve bu kulübün en fazlaca sevilen koçu olduğumu ortaya koymaları beni gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Kupanın arkasından insanların bana her türlü desteği verdiği birçok ileti aldım, geleceğimden asla şüphem yok.” dedi.

DİKKAT ÇEKEN SÖZLER!

‘YA BURADA KALIRIM YA DA HİÇBİR YERDE ÇALIŞMAM’

Sözlerine devam eden tecrübeli koç, ”Bu anane daima devam etmeli. Çocuklarla dolu bir salon gördüğümde gözlerim doluyor. Bununla gurur duyuyorum şu sebeple yeni Partizan fanatikleri doğuyor. Kendimi Partizan haricinde hiçbir yerde görmüyorum. Ya burada kalırım ya da hiçbir yerde çalışmam.” şeklinde konuştu.

Zeljko Obradovic geleceği hakkında kararını verdi Ya burada kalırım ya da...

SON DAKİKA!

Zeljko Obradovic geleceği hakkında kararını verdi Ya burada kalırım ya da...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz