Bakan Bak’tan A Milli Erkek Basketbol Takımı’na destek – Basketbol Haberleri

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, 2025 Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemelerine hazırlanan A Ulusal Adam Basketbol Ekibi’na ziyarette bulunmuş oldu.

FIBA 2025 Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemeleri B Grubunda ilk müsabakasını 22 Şubat Perşembe günü deplasmanda İtalya ile meydana getirecek olan 12 Dev Adam hazırlıklarına İstanbul’da başladı.

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, A Ulusal Adam Basketbol Ekibi’nı antrenman yapmış olduğu Sinan Erdem Spor Salonu’nda ziyaret etti.

Bakan Baktan A Milli Erkek Basketbol Takımına destek

A Ulusal Basketbol Takımının antrenmanını izleyen Bakan Bak, Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Ulusal Ekip Başantrenörü Ergin Ataman ve oyuncularla söyleşi etti.

Ulusal Basketbolculara güvendiğini ifade eden Bakan Bak, “Türk basketbolunu oldukca güzel günler bekliyor. Basketbolumuz gelecekte oldukca daha iyi noktalara gelecek. Size inanıyor ve güveniyoruz.” dedi.

İTÜ Basketbol (İstanbul Teknik Üniversitesi) ekolünden geldiğini belirten Bakan Bak, öğrencilik yıllarından beri basketbola hususi bir ilgisinin bulunduğunu altını çizdi. Maçları yakından takip ettiğini ifade eden Bakan Bak, oyunculara ve teknik ekibe başarı dileklerini iletti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, ziyaretinin peşinden ulusal basketbolcular ve teknik ekiple hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakan Baktan A Milli Erkek Basketbol Takımına destek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz