Merkezefendi’de işler yolunda gidiyor – Basketbol Haberleri

Başkan Deveciler, “Avrupa’nın en kuvvetli liginde savaşım ediyoruz. Hem Denizli’yi hem de Merkezefendi’yi en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Süper Lig’de 3’üncü yılımızdayız. Lig devam etmiş olduğu sürece gelişerek daha iyi bir noktaya gelmeye çalışacağız. İyi gittiğimizi düşünüyoruz. Doğru bir organizasyonla devam ediyoruz” diye konuştu.
Veli Deveciler, “Süreç içinde bilhassa bu yıl değişik şeyler yaşadık. Mühim oyuncular gelip gitti. Avrupa’nın Euroleague’e en fazlaca oyuncu gönderen takımıyız. 5 ay içinde 3 oyuncumuz en iyi takımlara aktarma oldu. Bu birazcık bizim dengemizi bozdu fakat netice itibariyle de bu şekilde bir kulüp olmayı hedefliyoruz. Ayrıca da maç kazanmamız gerekiyor” dedi.
Transferi lige verilen arada yapacaklarını ifade eden Deveciler, “2 haftalık bir FIBA arası var, arada noksan tamamlayacağız. Ligi istediğimiz yerde bitireceğimizi düşünüyorum. Senelerdir salonu dolduruyoruz. Denizli’de basketbolu seven bir kitle var. El ele verip fazlaca daha iyi bölgelere geleceğiz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz