Fenerbahçe Beko’nun eski yıldızı Nemanja Bjelica’ya ölüm tehdidi! Ülkesinde şok yaşadı – Basketbol Haberleri

2013 ve 2015 arası Fenerbahçe forması giydikten sonrasında NBA’e giden ve 2021-22 sezonunda Golden State Warriors ile NBA şampiyonluğu yaşayan Bjelica, 2022 yazında yine Fenerbahçe’ye geri dönmüş fakat sakatlıkları sebebiyle fazlaca fazla forma giyemeden Kızılyıldız’a geçirme olmuştu.

Sırp basketbolcu ülkesi Sırbistan’da adeta bir şok yaşadı. Eski futbolcu Nikola Petkovic, Nemanja Bjelica’yı makasla öldürmekle tehdit etti.

ÜLKESİNDE ŞOK YAŞADI

Fenerbahçe Beko’nun eski yıldızı Nemanja Bjelica evlatlarının önünde öldürülmekle tehdit edildi.

Nemanja Bjelica çocuklarıyla beraber Belgrad’da bir oyun alanındayken Petkovic, Sırp oyuncunun yanına gitti. Petkovic, Bjelica’ya tehdit ve hakaretlerde bulunmuş oldu. İddialara gore Petkovic elindeki makasla Bjelica’yı otoparka gelmesi için çağırdı ve öldürmekle tehdit etti.

Fenerbahçe Bekonun eski yıldızı Nemanja Bjelicaya ölüm tehdidi Ülkesinde şok yaşadı

PETKOVIC TUTUKLANDI

Alınan bilgilere gore birçok görgü tanığı vakası doğrularken Nemanja Bjelica’nın durumunun iyi olduğu da ifade edildi. Kızılyıldız ve Alman ekibi Eintracht Frankfurt benzer biçimde öteki Avrupa kulüplerinde forma giyen Nikola Petkovic olayın peşinden tutuklandı.

DİKKAT ÇEKEN SÖZLER!

FENERBAHÇE’DEN AYRILMIŞTI

Bjelica, 2022 yazında yine Fenerbahçe’ye geri dönmüş fakat sakatlıkları sebebiyle fazlaca fazla forma giyemeden Kızılyıldız’a geçirme olmuştu.

Sakatlık sorunlarıyla Sırbistan’da da savaşım eden 35 yaşındaki oyuncu, Kızılyıldız’da sahaya çıkamadan sözleşmesine son verilmişti.

Fenerbahçe Bekonun eski yıldızı Nemanja Bjelicaya ölüm tehdidi Ülkesinde şok yaşadı

ANTALYASPOR DÜĞMEYE BASTI!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz