Nicolo Melli, Zeljko Obradovic ile yeniden buluşuyor! Teklif ortaya çıktı… – Basketbol Haberleri

Fenerbahçe Beko sonrası yaşamış olduğu NBA deneyiminin peşinden eski ekibi Olimpia Milano’ya dönen Nicolo Melli’nin takımdan ayrılması gündemde. İtalyan yıldızın sürem sonunda bitecek sözleşmesi sebebiyle ayrılma ihtimali varken eski hocası Zeljko Obradovic’in ekibi Partizan devreye girmiş durumda.

TEKLİF AÇIKLANDI

Corriere della Sera, Partizan’ın Nicolo Melli’yi ekibine katmak istediğini duyurdu. Sırp ekibinin Melli’ye senelik 2.5 milyon Euro değerinde bir sözleşme teklif etmeye hazırlandığı belirtiliyor. 30 Haziran’da sözleşmesi sona erecek yıldız oyuncu için Olimpia Milano’dan bir hamle gelmezken Partizan’ın önerisinin 500 bin Euro daha yüksek olmasıyla oyuncunun ilgisini çekebileceği ifade ediliyor.

Nicolo Melli, Zeljko Obradovic ile yeniden buluşuyor Teklif ortaya çıktı...

KABUL EDEBİLİR

Nicolo Melli’nin Partizan’ın teklifini kabul etmesi için kuvvetli dayanaklarının başlangıcında Zeljko Obradovic ile Fenerbahçe’de çalışmış olması gösteriliyor. 2017-19 yıllarında Fenerbahçe forması giyen İtalyan yıldız, bu süreçte Zeljko Obradovic ile çalışmış ve sonrasında kariyerine NBA’de devam etme yoluna gitmişti.

İkinci gerekçe olarak ise 33 yaşındaki Melli’nin üst düzey kariyerinin son aşamasında mali olarak cazip bu teklife sıcak bakabileceği aktarılıyor. Ek olarak Milano’nun sürem başlangıcında yapmış olduğu Nikola Mirotic hamlesinin de hemen hemen beklenen katkıyı vermese de Melli’nin ayrılığına gerekçe oluşturabileceği belirtiliyor.

 

Nicolo Melli, Zeljko Obradovic ile yeniden buluşuyor Teklif ortaya çıktı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz