Fenerbahçe’nin yıldızı Wilbekin’den koç değişikliği yorumu! ‘Herkes şu anda savaşıyor’ – Basketbol Haberleri

THY EuroLeague’nin 15. haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko, Zalgiris Kaunas ile kozlarını paylaştı. Eleştiri maç Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynandı. Son anları olağanüstü müsabakayı Fenerbahçe Beko 80-78’lik skorla kazanmıştır ve bu sezonki sekizinci galibiyetini aldı.

Maçın peşinden Scottie Wilbekin ve Sertaç Şanlı, Saras Jasikevicius hakkında mühim açıklamalarda bulunmuş oldu.

RESMEN AÇIKLANDI

WILBEKIN: HERKES SIFIRDAN BAŞLIYOR

Wilbekin koç değişikliğiyle ilgili olarak, “Daha ilkin üç kez koç değişikliği gördüm. Bu üçüncü oldu. Sürem ortasında koç değişikliği olduğunda hepimiz sıfırdan başlıyor. Yeni koça kendinizi kanıtlamanız gerekiyor. Yapabildiklerinizi göstermeniz gerekiyor. Şu anda hepimiz savaşıyor. Bu da takıma bir çeşit enerji getiriyor” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçenin yıldızı Wilbekinden koç değişikliği yorumu Herkes şu anda savaşıyor

SERTAÇ ŞANLI: OYUN SİSTEMİNİ İYİ BİLİYORUM

Sertaç Şanlı ise Barcelona’da da birlikte çalmış olduğu Saras Jasikevicius hakkında “Saras da şu anda ekibi öğrenmeye çalışıyor, çözmeye çalışıyor. Sürem ortası geldi. Onun kurduğu ekip yok. Ne yapabileceğini en kısa sürede çözeceğine ben inanırım. Doğal ki onun sistemini biliyorum. Neler istediğini, neler isteyebileceğini anlıyorum. Ben de ekip arkadaşlarıma yardım etmeye çalışıyorum. Bilhassa Motley’e Papagiannis’e yardım etmeye çalışıyorum. Nigel ve Calathes de kendi pozisyonlarındaki arkadaşlara yardım etmeye çalışıyor. Şu anda bir yola girdik. Bunun üstüne inşa etmemiz gerekiyor. Daha oldukca birlik olmamız gerekiyor bu sebeple şu anda öyleki bir dönemdeyiz. Ben birlik olabilirsek bu periyodu en iyi şekilde atlatabileceğimize inanıyorum” sözlerini sarf etti.

Fenerbahçenin yıldızı Wilbekinden koç değişikliği yorumu Herkes şu anda savaşıyor

TEK TEK SÜRECİ AÇIKLADI

Fenerbahçenin yıldızı Wilbekinden koç değişikliği yorumu Herkes şu anda savaşıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz