Basketbol Süper Ligi’nde Çağdaş Bodrum seri peşinde – Basketbol Haberleri

Basketbol Süper Ligi’nde geçen hafta kuvvetli rakibi Galatasaray’ı deplasmanda yenik ederek 10 maçta 3 galibiyete ulaşan Uygar Bodrum Spor yarın 1 galibiyetle düşme hattında son sırada bulunan Samsunspor’u seri soruşturma hedefiyle ağırlayacak.

Muğla Menteşe Spor Salonu’ndaki savaşım saat 19.00’da başlamış olacak. Bodrum Belediyesi’nin vasıta tahsisiyle ilçeden karşılaşmaya gitmek isteyen taraftarlar için saat 16.00’da Bitez’deki Bodrum Spor Salonu’nun önünden parasız otobüs kaldırılacak.

Basketbol Süper Ligi’nde Çağdaş Bodrum seri peşinde

Maç öncesi izahat meydana getiren Uygar Bodrum Spor Antrenörü Nadir Arslan, takımın her hafta daha da birbiri ile uyum yakaladığını ve sahada daha iyi bir oyun sergilediğini söylemiş oldu.

Arslan, “Galatasaray galibiyeti bizim için oldukça mühim ve kıymetli. Oldukca iyi savaşım ettik. Esasen son birkaç haftadır hakikaten iyi basketbol oynuyoruz. Bu kez bu güzel oyunu sonuca da yansıttığımız için oldukça mutluyuz. Bu galibiyetin daha da kıymetli olması için evimizdeki hedef maçlarımızdan önde gelen Samsunspor maçı, ligdeki mücadelemiz açısından oldukça daha mühim bir hale geldi. Sezonda hedef maçlarımızdan birisini muhakkak kazanmak istiyoruz” dedi.

‘HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK’

Basketbol Süper Ligi’nde Çağdaş Bodrum seri peşinde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz