Ergin Ataman’dan itiraf! ‘Oğlumu Galatasaraylı yapamadım’ – Basketbol Haberleri

Panathinaikos Başantrenörü olarak Anadolu Efes’e konuk olacak olan Ergin Ataman, S Sport’a konuştu. Ataman, “Garip bir duygu olacak. Uzun bir aradan sonrasında Anadolu Efes’in karşısına rakip olarak çıkacağım. Burada yaşananları unutmam mümkün değil. Bayraklara baktığımda hissedebiliyorum. Sonuçta bir Euroleague maçı oynanacak. İşimize bakıp maçı kazanmaya çalışacağız.” dedi.

RESMEN AÇIKLANDI

Deneyimli koç, “Euroleague uzun bir maraton. Anadolu Efes iç sahada Real Madrid haricinde kayıpsız aşama kaydediyor fakat son zamanlarda sakatlıklarla uğraşıyorlar. Bizim de sakatlarımız var” şeklinde konuştu.

“BANA KARŞI EFES FORMASI GİYECEK”

Oğlu Sarp Ataman’ın Anadolu Efes formasıyla maçı izleyecek olmasıyla ilgili Ataman, “Sarp’ı ikna etmeye çalışıyorum. Asla eğer olmazsa yansız olması için. Fakat Sarp oldukça büyük bir bağımlılık yaşadı Efes’te. O bir ustalaşmış değil, ben bir profesyonelim. Efes’in rakibi olan bir kulüpteyim. Sarp kendi duygularıyla, Efes formasıyla karşımızda olacak.” dedi.

Ergin Atamandan itiraf Oğlumu Galatasaraylı yapamadım

“SARP, ‘BEN BEŞİKTAŞLIYIM’ DİYOR”

Ataman, “Ben iyi bir Galatasaraylıyım fakat Sarp’ı bir türlü Galatasaraylı yapamadım. O Beşiktaşlı. Hatta kimi zaman oğluma ‘Bir ihtimal ilerde Galatasaray’a başkan olmak için uğraşacağım.’ diyorum fakat o bir türlü ikna olmuyor ve Beşiktaş’tan vazgeçmiyor.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz